31 mart 2019 yerel seçimleri

hepsi | bugün   16 entry   -

1

son 20 yılın en heyecansız ve en düşük tempoda ilerleyen ve ayrıca binali yıldırım'ın başbakanlıktan sonra, istemeye istemeye belediye başkan adayı olduğunu düşündüğüm seçimdir.

0

31 mart seçimleri bu sene pek heyecanlı değildir. monoton seçim propagandaları ve halk için hala aynı durumların olması ve onlar için göz boyamalık tanzim yerleri açılması.

0

iktidarın beka sorunu nedeniyle, muhalefetin ise ekonomik kriz vurgusu ile oy istediği, oldukça sert geçeceği belli olan seçim.

0

muhtarlari ve belediye başkanlarını seçeceği halkın oyunu kulanarak kendisine yakin hissettiği kişileri seçeceği gündür.

0

herşeyin hayırlısı olsun inşallah. umarım umduğumuz gibi sonuçlanır. bekleyelim görelim bakalım ne olacak.

0

31 mart 2019 yerel seçimlerinde belediye başkanı, il genel meclisi üyeleri ve muhtarları seveceğiz. inşallah ülkemiz için hayırlı bir seçim olur.

0

yine deccalllerin kazanacağından korktuğum seçim zamanı. umarım artık insanlar uyarı niteliğinde bir seçim yaparlar

1

çok düşük bir ihtimal ankara değişebilir.bunun dışında seçimler boşuna yapılıyor,aynı partilerin adayları devam ederler,17 yıldır bu milletin tavrı ortada,değişen hiç bir şey olmayacak.

0

yerel seçimlerdir. halkın belediye , belediye meclis üyelerini ve muhtarı seçtiği gündür

0

bugün gerçekleşiyor, heyecan dorukta. ne yazık ki seçim kana bulandı, malatya'nın pütürge ilçesinde 2 ölü var, akp'lilerin saadetlilere saldırdığı söyleniyor.

0

bu gün yapılan yerel seçimlerde büyükşehir belediye başkanını belediye başkanını meclis üyelerini muhtarları seçeceğiz ve bu seçimlerde bence iktidar oy kaybedecek.

0

çöpleri kim toplasın ikametgahı kim imzalasın seçimleri.

0

nefes kesen sonuçlar ve kıyasıya rekabetle geçen enteresan bir seçim oldu diyebiliriz. sonuçlar netleşmeden heyecan bitmeyecek gibi. özellikle de istanbul için böyle.

0

izlediğim en heyecanlı seçimlerden biriydi açıkçası. anadolu ajansının yaptığı manüplasyon, binali yıldırım'ın erken zafer ilan etmesi ve ekrem imamoğlu'nun zaferi ile sonuçlanması gibi şeylerle anılacaktır.

0

türkiye geneli sonuçlar şu şekilde olmuştur.

31 mart 2019 yerel seçimleri

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.