20 mart 2019 denizli depremi

hepsi | bugün   7 entry   -

4

20 mart 2019 çarşamba günü denizli'de 5.5 şiddetinde gerçekleşen deprem. 5.5 şiddet olarak düşük görünse de, hissedenlere 9 şiddetinde gibi gelir.

2

rasathane tarafından şiddeti 5.6 ml ve 5.7 mw olarak açıklanan, sabah saat 9.34'de acıpayam ilçesi yeniköy mahallesi merkezli deprem. aynı bölgede, 13.23 itibariyle, aralıklarla sarsıntıların devam ettiği görülmekte.

0

geçmiş olsun diyorum allah tekarrını yaşatmasın bu durumu atlatmak çok zordur artçılarda devam ediyormuş allah daha büyük afatlardan korusun

2

depremi hissedenler çok uzun sürdüğünden bahsediyor. ülkemizde yaşanan büyük depremlerin acısı zihinlerde hala taze. o nedenle şiddeti düşük bile olsa panik yaşanıyor. gerekli her türlü önlemin alınması dileğiyle...

2

yakında olacak büyük depremin habercilerindendir. yer altında biriken enerjinin göstergesidir ki allah büyüklerinden korusun, yine de hazırlıklı olmalıyız.

0

bu gün olan denizlideki deprem tüm denizli halkına geçmiş olsun allah beterinden korusun.

0

20 mart 2019'da denizli'de oluşan deprem 5.5 büyüklüğündeydi ve istanbul'a kadar etkisini göstermiştir. bu da yakında olacak depremlerin habercisidir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.