2 yıl sonra gelen sigara zamları

hepsi | bugün   12 entry   -

1

son olarak 2017 ocakta yapılan zamlardan sonra bugün sigaralara sağlam bir zam daha geldi kaçak sigara ve sarma tütün sigara fiyatlarına zam yapılmasını önlüyordu şimdi tekrar böyle arayışlar başlar.

0

gerçekten yüksek bir zam geldi uzun zaman sonra.

0

2018 üç defa zam geldi haberiniz yok bu üçüncü zamlar

1

seçimden önce gelecek zamlar belliydi bekleniyordu seçim sonuçlarından memnun kalmayan hükümet bize daha çok sigara yaktırır :)

0

zamanlamanın seçimin hemen ardından olması manidar

1

sigarayı bırakmak için bir neden daha kullanıcılar için. geç bile kalındı normalde ocak ayında zamlarla beraber yapılırdı.

1

çok yersiz ve gereksiz bir zam oldu bence

0

sigaraya yapılan zamlar sadece sigara içenleri etkiliyor gibi görünse de enflasyon göstergeleri için önemli bir veridir. olmasaydı iyiydi.

0

her sigaraya 2 tl olmak üzere yapılan ve oldukça sinir bozucu bir durum. sigarayı bırakmak için oldukça geçerli bir neden. hem sağlık hem para açısından kurtulmakta yarar var.

0

bence devletin yararına oldu ama insanlara zararı olacak çünkü bağımlı bir kişi vaz geçemez ve daha fazla para ödeyecek neyse devletimiz en iyisini bilir.

0

2 yıldan sonra gelmesi beklenilen zamdı. 1 yıl ara verilmiş olması zammın miktarını artırdı. normalda 1 lira olması gereken zam 2 lira oldu. çok para.

0

bence süper oldu. keşke 100 lira olsa. içmeyin şu zıkkımı artık hem çevrenizdeki insanlara hemde ke sinize zarar veriyorsunuz. devletimizden allah razı olsun. keşke kaldırsa sigarayı.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.