14 şubat sevgililer günü

hepsi | bugün   8 entry   -

0

orijinal ismiyle valentines day,bugün çiçekçiler hediyelik eşya satan mağazalar kuyumcular bayram eder şahsen ben gereksiz olduğunu düşündüğüm bir gün benim için sevginin günü olmaz

1

gene kapitalizmin tuzaklarından biri olan özel günlerden bir tanesi. sevgililer günü tamamen sevgiler birbirine hediye alsın, tatile çıksınlar kapitalizm canlansın diye yapılmış gereksiz bir gündür.

2

tüm dünyanın kabul ettiği, o günde sevgililerin birbirine hediye aldığı veya yaptığı özel bir gündür.

0

degerin para ve hediyeyle ölcüldügü abartilmis gun

1

bence sevene her gün sevgililer günüdür. evet özel bir gün ama kapitalizmin tuzaklarından bir tanesi işte. sevgilim bana bir tane gül alacak ama sevgililer günü diye 5 liralık güle 15 lira vermesine ben karşıyım şahsen.

0

her yıl 14 şubat geldiğinde evli çiftlerin geçmişteki tanışma anılarını tazeledikleri ve yeni sevgili olan kişilerin de birlikteliklerini kutladıkları gündür. sevgililer gününde çiftler birbirine çeşitli hediyeler alarak bu günü kutlar.

0

saçma sapan önemli günlerden biridir. ülkemizde bu dönemde batının pompaladığı bu kültür ile muazzam harcamalar yapılmaktadır. acaba ne alsam? tek taş mı ? beş taş mı ? tam tur mu ? zıkkımın kökünü al.

0

o kadar önemli bir gün ki sevgilimin whatsapp'dan sevgililer gününü brokoli ve marul emojisi göndererek kutladım. böylesine önemli günleri unutmam mümkün değil, elit kişiliğimden ödün vermem asla.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.