13 nisan 2019 beşiktaş başakşehir süper lig maçı

hepsi | bugün   9 entry   -

1

beşiktaş'ın şampiyonlar ligi hedefi için kazanması gereken maç iken, başakşehir de galatasaray ile olan puan farkını koruması açısından kazanması gerekiyor,beşiktaş son hafta 7 gol attı beşiktaş kazanırsa lig daha karmaşık bir hal alır.

1

bunu sözlük te sorman yanlış spor kategorisi var fikrime gelince inşallah bjk alır gs,da fenerbahçe'yi yener

0

süper toto süper lig 28. hafta'nın fenerbahçe-galatasaray maçı ile birlikte en önemli maçı. beşiktaş puan kaybederse çok az olan ümitleri artık kalmayacak,başakşehir ise kalan fikstürde en zorlu iki maçından birine çıkıyor ve kazanırlarsa şampiyonluk şansları çok artacak.

1

başakşehir'in şampiyon olacağının kanıtı olarak sonuçlanacağına inandığım bir futbol maçı. başakşehir şampiyon olmayı sonuna kadar hak ediyor. başakşehir alır.

0

beşiktaşım ın alacağını düşünüyordum ve aldık çok şükür. kesinlikle beşiktaş haketti bu galibiyeti. 2.yarı çok güzel oynadık.

0

beşiktaşı tebrik ediyorum iyi oynayan kazanır ve öyle oldu ben fenerbahçe liyim ama helal olsun.

1

gerçekten golü yedikten sonra beşiktaş direksiyonu eline aldı ve maçın sonuna kadar çok iyi oynadı doruk han toköz ve gökhan gönül maçın en iyi oyuncularından bana göre

0

ilk gol sonrası beşiktaşın silkelenip kendine geldiği ve sonrasının daha güzel geçtiği bir maç oldu.

1

bu maç yayıncı kuruluş tarafından sonucu hoş karşılanan da bir maç oldu aynı zamanda nedeni ise başakşehir kazanmış olsaydı galatasaray da fenerbahçe'ye yenilseydi lig tamamen bitmiş olacaktı.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.