4.1

Eda Ece

önce - kişi kategorisine merak-edilenler ekledi.
7 yorum    -   paylaş        

iyi puan kötü puan

5

Eda Ece sarışın güzeli bir Türk oyuncu. İlk oyunculuğunu bir gençlik dizisi olan pis yedili de oynayarak yaptı. 3 kız çocuğu olan bir ailenin en küçük çocuğudur. Pis yedili dizisinden sonra hem güzelliği hem de başarılı oyunculuğu sayesinde birçok dizi ve film projesinde yer aldı. Şu anda yasak elma isimli bir dizi de başrol olarak Yıldız karakterini canlandırıyor.

5

Genelde entrika unsuru olan ya da gençleri konu alan dizilerde görebileceğimiz bar karakter. Ben kendisinin çok yetenekli olduğunu düşünmüyorum. Hatta yer yer oyunculuğu da saçma ve yapmacık. Hani en son Yasak Elma dizisinde sanki iki farklı oyuncu canlandırıyor Yıldız karakterini. Bazen o kadar kötü oynuyor ki bazen de tam tersi anlam veremiyorum. Kadının ortası yok. Kocan Kadar Konuş filminde ve İlişki Durumu Karışık film serilerinde ve dizilerinde bile aynı durum geçerli.

5

Eda Ece, 20 haziran 1990 yarihinde istanbul’da doğmuş 3 çocuklu bir ailenin en küçüğü olarak doğmuştur. Tam adı Eda Ece UZUNALİOĞLU’dur. Lise eğitimini Şişli Terakki Lisesinde tamamlayan Ece, yüksek eğitimini İstanbul Bilgi Ünüversitesinde psikoloji bölümü üzerinde tamamlamıştır. Ünüversite eğitimini bitirdikten sonra sanat tarihi üzerinde ders aldı ve bir galeride çalışmaya başladı. Ayrıca okul yıllarında okul tiyatro kollarına üye olan ve oyunlarda görev alan Eda Ece, bir gün oynamış olduğu bir tiyatro oyununda menejer tümay ÖZOKIR’un dikkatini çekerek teklifleri almıştır.

5

Eda Ece ünlü sinema oyuncusudur. Bir Çok dizide oynamıştır Pis yedili dizisinde oynamıştı şimdilerde yasak elma dizisinde yıldız rolüyle karşımıza çıktı işini hakkını vererek yapan oyunculardan birisi.

3

Eda Ece pis yedili dizisiyle hayatımıza girmiş güzel fakat bana göre başarılı olmayan bir oyuncu. Şuanda da yasak elma dizisinde oynuyor ama ben nedense oyunculuğunu beğenmiyorum severek izlemiyorum onun için. Ortalama bir oyuncu fakat çok güzel bir kız.

2

Eda Ece, kendisini Pis Yedili adındaki lise dizisiyle tanıdığımız sarışın güzel bir kadındır. Bu diziden sonra önü açılmış ve film ve dizi hayatı devam etmiştir. Görümce, Kocan Kadar Konuş gibi filmlerde ve Yasak Elma adlı dizide oynamıştır. Ben kendisinin oyunculuğunun başarılı olmadığını düşünüyorum. Çok yapmacık davranışları var bana kendisini izletmiyor ne yazık ki.

Eda Ece ortalama puanı 4.1

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler