4.0

1 ayda 20 kilo verdiren limon kürü

önce - ürün kategorisine cigdeem1 ekledi.
9 yorum    -   paylaş        

iyi puan kötü puan

5

Limonu çiğ olarak tüketmek mideye zarar vereceği için limonu haşlayıp her gün o suyu içmek kilo vermenize yardımcı olacaktır.

5

Kilom tam yerinde olduğu için pek kilo verme ve alma çabasında değilim. Gün içinde yediğiniz iyeceklere dikkat edin ve ekmeği azaltın sebze meyve türünü bol tüketin ve bol su içiniz yağlı yemeklerdende uzak durunuz.

4

Bu kür ile alakalı çok fazla şey duydum ama kendim kullanmadım. Çevremde kullanıp kilo verenler de var uzun süre kullanmasına rağmen gözle görünür herhangi bir sonuç alamayanlar da var. Ama söz konusu olan şey limon olduğu için vücuda mutlaka bir fayda sağlar. Yapmanız gereken tek şey limonlu su içmektir.

5

Evet 4-5 tane limon
Bir ceviz büyüklüğünde zencefil
4-5 tane sarımsak
1 tane çubuk tarçın
1 litre su
Limonları iri parçalarla doğruyorum.sarımsak ,zencefil ve suyu bir tencerede kaynatıp blender den çekiyorum.İri bir süzekten geçirip şişeye dolduruyorum içine çubuk tarçın koyup her sabah aç karna 1 çay bardağı içiyorum. 2 haftada 3 kilo verdim yanlış yapıyorsam bilen arkadaşlar düzeltsin.

1

Sağlıksız bir biçimde kilo vermişsin buna dikkat etmelisin bence boyle devam edersen eyer sağlığına zarar verebilirsin dikkatli ol

4

Ayda 20 kilo verdiren limon kürünün olduğunu zannetmiyorum. Bu çok sağlıksız bir zayıflama olur. Özellikle tansiyon hastaları bu kürü yapmalarını önermiyorum. Ama limonlu su içmenin zayıflamaya faydası var. Onu destekleyici olarak 1 litre suya 1 limon bir elma bir kabuk tarçın karıştırıp içebilirler.

5

Genelde duyuyoruz bar ayda on kilo yirmi kilo verdiren Kürler. Bir ara Muzaffer Kuşhan vardı on beş günde beş kilo diyip insanları kandırsan aynı onun durumu. Ben böyle Kürtler denedim ve gerçekten de denilen harfi harfini yapsanız da asla iddia edilen kiloyu veremezsiniz. İlk etapta hızlıca bir ödem gider. Sonra ağır ağır verirsin bıraktığın an iki katımsana geri gelir.

3

Bence bir ayda bu kadar hızlı kilo vermek sağlığı olumsuz etkileyeceği kanaatindeyim.En sağlıklısı yavaş yavaş süreye yayarak sabırla zayıflamaktır.Yoksa en ufak bir rahatsızlıkta ani kilo veren birisi çabuk toparlanamayabiliyor.

1 ayda 20 kilo verdiren limon kürü ortalama puanı 4.0

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler