5.0

Sana bir sır vereceğim

önce - dizi-film kategorisine merak-edilenler ekledi.
3 yorum    -   paylaş        

iyi puan

5

Sana bir sır vereceğim 20013 de yayın hayatına başlayan fantastik türde Türk yapımı bir dizi. Dizinin baş rolünü ise Murat Han, Esra Ronabar, Demet Özdemir ve Ekin Koç paylaşmaktadır. Sana bir sır vereceğim dizisinin konusu elektrik çarpmak, başka bir insanın vücuduna bürünmek, zihin okumak gibi doğa üstü güçlere sahip olan birkaç çocuk vardır. Bu çocukları toplayarak güçlerini kötü amaçlı kullanmak isteyen bir çete bulunmaktadır. Özel güçleri olan bu çocuklar ise bir araya gelerek bu kötü adamlardan kaçmaya çalışmaktadır.

5

2013 yılında yayımlanmaya başlamıştır. O zamanlar çok severek izliyordum gerçekten ama zaman geçtikçe biraz saçma gelmeye başlamıştı. Sana bir sor vereceğim dizisinden sonra Ekin Koç’a olan hayranlığım dillere destandı. Dizinin bütününe bakacak olursak keyifle izliyordum çoğu zaman.

paylaş - şikayet
5

Sana bir sır vereceğim, baş rollerinde Demet Özdemir, Ekin Koç ve Murat Han gibi başarılı oyuncuların yer aldığı bir Türk dizisidir. Türkiye'deki nadir fantastik dizilerden bir tanesidir. Dizide olağanüstü yeteneklere sahip olan insanlar tarafından oluşan bir aile vardır ve bu ailenin üyeleri hem normal bir insan gibi yaşamaya çalışırlarken hem de sahip oldukları bu olağanüstü güçleri bir sır olarak saklamaya, belli etmemeye çalışırlar. Bu dizideki olağanüstü güçlere sahip olan kişilerden biri görünmez olabiliyordu biri elektrik yaratabiliyordu biri zihin okuyabiliyordu. Yani Sana Bir Sır Vereceğim dizisi alıştığımız klasik Türk dizilerinden epey farklı bir diziydi.

paylaş - şikayet

Sana bir sır vereceğim ortalama puanı 5.0

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.