4.0

Site

önce - diğer kategorisine mccilek ekledi.
4 yorum    -   paylaş        

iyi puan kötü puan

5

Site dilimize Fransızcadan geçmiş bir sözcüktür.. orijinali cite şeklindedir.. dilimizde birkaç anlamda kullanılan bir sözcüktür.. işte o anlamlar: genellikle belli meslek adamları için yapılmış veya belli amaçlarla kurulmuş konutlar topluluğu.. şehir,, kentlerde, belli bir merkezden yönetilen, genelikle güvenliği sağlanmış toplu yerleşim merkezi.. ilk çağlarda kendi yasalarıyla yönetilen bir veya birkaç kentten oluşan devlet.. kişi veya kuruluşların internette oluşturduğu ve belli adreslere sahip sayfalar..

paylaş - şikayet
4

Site kelimesinin ilk ve asıl anlamı yerleşim alanıdır. çok önceleri site kelimesi büyük şehirler için kullanılıyordu. Ancak artık site dediğimiz yerler genellikle etrafı kapalı apartmanların bulunduğu yerler. Bu nedenle anlamının biraz daraldığını söyleyebiliriz. Aynı şekilde internetteki girdiğimiz sayfalarda site denir.

3

Site demek insanların evlerinin toplardı bulunduğu yerlere denir etrafları kapalıdır işlerinde de sosyal imkanların olduğu yerlerdir buraların kendine bahçeleri vardır bakkalı vardır marketi vardır kuaförleri vardır site Bir de internet siteleri olmak üzere da adlandırılabilir

paylaş - şikayet
4

Site sözcüğü dilimize Fransızcadan gelen bir sözcuk asil yazılışı cite dir. Asil anlamı ise yerleşik anlamına gelmektedir.Suan ise bizim anladığımız site etrafi kapalı bir sürü binadan ve dairenden oluşan etrafında is merkezlerinin olduğu insanların barındırdigi kalabalık bir yerdir.

paylaş - şikayet

Site ortalama puanı 4.0

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.