4.2

Nakit para

önce - diğer kategorisine şanssız-bedevi ekledi.
9 yorum    -   paylaş        

iyi puan kötü puan

4

İhtiyaçlarımızı almak için kullandığımız kagit parcasi

4

Nakit para, canlı kağıt paralardır. Kredi ya da banka artından ödeme yapacağınız zaman kartla ödeyeceğim dersiniz. Ama nomrla parayla elden ödeme yapacağınız zaman nakit ödeyeceğim dersiniz. Nakit parada aldığınız ürün parası direkt satan kişinin elinde olur.

paylaş - şikayet
4

Nakit para parayı direkt olarak elde bulunmaktadır diyebiliriz. Gelişen teknoloji ile birlikte parayı elimizde bulunmadan sadece sahip olduğumuz hesaplar ve internet aracılığı ile kullanabiliyoruz. Bu nedenle nakit para diye bir kavram oluştu.

4

merhaba hola 100000 para isterim ver lan sikayet etcem yoksa haa vermiyormusun vermeaen verme bize turkiyemiz yeter...

3

Nakit para demek insanların ellerinde bulunan paraya denir yani ellerinde canlı canlı tuttukları para verdi Bu paralar bir şey almak istediğiniz zaman direkt olarak alıcıya satıcıya verilen paralar nakit para ver bazen Kağıt olabilir Bazı insanlar altınlarını daha yeni nakit diye biliyorlar

paylaş - şikayet
5

her an harcanabilir. mal alış verişinde kullanılabilir kasa miktarı

5

Nakit paranın bir simge olduğunu düşünüyorum. Para olmadan önce de insanlar ticaret yapabiliyorlardı. Şu anlamı çıkartabiliriz. Para olmadan da insanlar kişisel isteklerini takas yoluyla veya üreterek elde edebilirler. Nakit para son zamanlarda insanların çok düşkün olduğu bir araçtır.

5

Nakit para gerçekten her insanın ihtiyacı olan bir alternatiftir, kenarda birikmiş nakit paran varsa bu senin için faydalı bir birikim olur, her an ihtiyaç duyarız böyle nakit paraya

paylaş - şikayet

Nakit para ortalama puanı 4.2

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.