3.9

Çok boş konuşan insan.

önce - kişi kategorisine Yadigar ekledi.
10 yorum    -   paylaş        

iyi puan kötü puan

4

Çok boş konuşan insan kendisini herkesten üstün sanmaktadır. Siz boş konuştuğunu anladığınız için cevap verme zahmetinde bulunmazsınız o ise kendisini haklı sanır.

paylaş - şikayet
4

Çok konuşan boş konuşan demek insan bazen kendini bişey sanabiliyor üstün görebiliyor böyle insanlar. Ama hiç hoş görünmeyen birşeydir bu keşke onlarda farkına varsa da boş konusmasalar.

4

Laf olsun torba dolsun diye konuşan insandir. Sinir bozucudur susmak bilmez.

paylaş - şikayet
2

Çok konuşan insanlar genelde boş konuşuyor. Atalarımız bir lafı var çok laf yalancı çok para haramdır olmaz diye. Bende bu söze katılıyorum .genellikle de bir konuşan insanlardan hoşlanmıyorum her şey her zaman konuşulmaz yeri ve zamani var bana göre.

paylaş - şikayet
5

ağzına tavayla vurulası insandır, şiddet yanlısı değilim hem de hiç ama gerçekten sus be dedirtir. bu kişiler lafı uzattıkça uzatır, nezaketin ve sabrın sınırlarını zorlarsın, kendi rekorunu kırarsın her seferinde. çevrenizde uzak durmanın gereken ve mümkünse çevrenizden çıkarmanız gereken insandır çünkü gerçekten beyninize parazit olur benden söylemesi. tam kapasite çalışmanıza mani olur, birinci elden tecrübe ile sabittir. bu kişilerin entellektüel olarak boş olması ama dolu görülme çabası ile alakalıdır, 10 dk konuşur sonuçta a noktasından b noktasına gitmiştir ve ilginç hiçbir şey olmamıştır bu arada ama hiçbir fikrim yok ne konuşmuştur o 10 dk içinde, tek aklımda kalan boşa giden zamanım olmuştur.

paylaş - şikayet
5

Bazı insanlar sırf konuşmuş olmak için konuşuyor. Bana göre boş insanlarda bu insanlardır. Çok konuşmasına rağmen boş konuşan insanlar. Bazen az ama öz konuştuğunu sanarken boş konuşan insanlarda var. Böyle insanları hayatımızda bulundurmak tamamen vakit kaybı.

5

Çok boş konuşan insanlar kişiden kişiye göre değişmektedir. Boş konuştuğunu düşündüğünüz kişi, başkası tarafından öyle algılanmayabilir. Bazı insanlar konuşmayı çok severler. Konuşmak zorunda hissettikleri için çok konuşurlar. Çok konuştukları için insanlara boş konuşma gibi gelebilir.

5

Insanlar boş konuşunca bu onun ne anlattığından anlaşılıyor zaten, anlattığı şeyler gerçekten kayda değer şeylerse dikkat çekiyor ama lüzumsuz şeyler konuşuyorsa boş konuştuğunuda anlıyoruz hemen

paylaş - şikayet

Çok boş konuşan insan. ortalama puanı 3.9

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.