4.3

Yolculukta kitap okumak

önce - diğer kategorisine Hknkrn ekledi.
14 yorum    -   paylaş        

iyi puan kötü puan

5

Yolculukta kitap okumak, yolculuğu güzelleştirecek bir aktivitedir. Uzun ve sıkıcı yolculukların birden heyecanlı bir hale gelmesini sağlar. Yolculuk sırasında kitap okurken zamanın nasıl geçtiği anlaşılmaz. Ben yolculukta kitap okumak için kendimi zorluyorum ama uzun süre kitaba bakınca midem bulandığı için uzun süre devam ettiremiyorum.

paylaş - şikayet
5

ben araba yolculuklarında fazla kitap okuyamıyorum çünkü bir süre sonra kitap okumaktan dolayı uykum geliyor vede arabada uyumaktan da fazlada hoşlanmıyorum ama kısa mesafelerde okuyabilirim ama bazen tabletten bir şeyler okuyorum mesela haberleri bazende gazeteleri okuyorum vakit geçirmek amacıyla

paylaş - şikayet
5

uzun yolculuklarda genelde telefondan kitap okumayı seviyorum çünkü kitabı elime aldığımda sabit tutamıyorum ve gözlerim yoruluyor ben kitap okurken dikkatimi vererek okumayı seviyorum o yüzden sürekli dikkatim dağılıyor onun haricinde slow müziklerle kitap okumak çok güzel oluyor bu arada kolay gelsin:))

4

düşünce bile midem bulandı araba tutuyor malesef çok istediğim halde okuyamıyorum

3

Maalesef ben yolculukta kitap okumayı pek fazla sevmiyorum çünkü insanın gözlerini çok fazla yoruyor. Araba hareket ederken ya da uçak hareket ederken kitaptaki kelimeleri yakalamak gerçekten zor oluyor. Bu nedenle başım da ağrıyor. Müzik dinlemeyi tercih ediyorum.

4

Yolculukta ne kitaba ne de telefona bakabilirim. Midemi aşırı bulandırıyor başımı eğmek. Sadece müzik dinler ve uyurum.

paylaş - şikayet
4

beyaz diş jack londonu okumanızı tavsiye ederim çok sürükleyici bir kitap

paylaş - şikayet
3

Uzun yollarda kitap okumayı çok seviyorum özellikle akşamları eğer otobüsle akşam yolcuğumda gidiyorsam kesinlikle okuyamıyorum ışık yetersiz geldiği için gözlerim ağrımaya başlıyor. Ayrıca uzun yollarda vakit geçirmek için gayet güzel bir seçenek.

4

Ben çoğunlukla müzik dinliyorum kitaplara gelince sanırım o an ki ruh haline göre değişir

5

aşırı mükemmel bir yolculukta kitap okumak yolculuğun nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz bile şahane bir şey

3

Midem bulanıyor arabada kitap okuyamıyorum ama güzel bir şey olmalı.Okumak isterim ama maalesef :)

Yolculukta kitap okumak ortalama puanı 4.3

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.