3.5

Kantin yiyecekleri

önce - mekan kategorisine ByEyüp ekledi.
6 yorum    -   paylaş        

iyi puan kötü puan

5

Cips kola gibi yiyecek ve içecekler kantine hazır olarak gelir zaten.Ancak tost,döner gibi yiyecekler ve portakal suyu gibi içeceklere dikkat etmek gerekir.Mumkunse o tostun yapılışını görmek gerekir.Kantinin temizliğinden emin olak gerekir.Aksi taktirde sağlığımızı tehdit eder duruma gelebilir.

2

Kantindeki yiyecekler çok kazık oluyor ve ayrıca hiç de sağlıklı olmuyor

3

kantin fiyatları o kadar pahalı ki hemde sağlıksız içinden garip şeyler çıkıyor o yüzden iki yıldır felan kantinden hiçbir şey almıyorum hem paramda cebimde kalıyor

5

okullarımızda en alt katta bulunan kantinler ve aşırı pahalı denecek derece de satılan yiyecek ve içecekler.hatırlıyorum da ilk okul zamanım da bu denli pahalı değildi kantinde yiyecek ve içecek fiyatları ama bu devirde aşırı pahalı.

3

Kantin yemeklerini pek sağlıklı bulmuyorum nasıl yapıldığını bilmiyoruz ben elimden geldigince kızıma evde sağlıklı yemekler koyuyorum beslenmesine ve sağlıklı olmaması yanı sıra çokta pahalı

3

Kantin yiyecekleri, abur cuburlardan ziyade tost, ekmek arası sosis, döner gibi yiyeceklerdir. Yakın zamanda kantinde cips ve kola gibi zararlı yiyecek ve içeceklerin satılması yasaklandı ama çikolata, jelibon gibi şeyler de sağlığa yararlı yiyecekler değil. İyi bir denetim şart.

paylaş - şikayet

Kantin yiyecekleri ortalama puanı 3.5

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.