3.3

Kızın sevgilisinden uzun olması

önce - diğer kategorisine merak-edilenler ekledi.
3 yorum    -   paylaş        

iyi puan kötü puan

5

Her iki taraf açısından da zor bir durum. Özellikle de özel günlerde kızın her yere babetle gitmek zorunda kalmasına neden olur. Erkek zamanla kızın boyunu kompleks haline getirebilir. Bazı istisna durumlarda olabilir kız arkadaşının kendisinden uzun olmasını isteyen erkeklerde var ama ülkemizde genellikle bu tür insanlar bulunmaz. Bir de tabi çevre faktörü var kız oğlandan uzun diye dedikodu yapan çok olur kafaya takmamak gerekir.

3

İkili ilişki içerisine birinin diğerinden daha uzun olması bir sorun değildir. Her zaman herkes erkeğin kızın daha uzun olması gerektiğini düşünsede aslında bu böyle değildir çünkü bu büyük bir sorun değildir. Normalde olsa aksi de olsa bu bir sorun teşkil etmez.

2

Gençler aralarında anlaşıp mutluysa bize söz düşmez .Bu kişilerin kendi tercihleridir.Fiziksel ayrıntılarda boğulmayıp mutlu olmaya bakabilirler.Ama böyle bir durum yaşamak benim tuhafıma gider ve böyle bir şeyi yaşamak istemem.Bana göre erkek daha uzun oldu mu sanki koruma iç güdüsü olarak beni her hangi bir durumda daha iyi savunabilecekmiş gibi bir his yaratıyor .

paylaş - şikayet

Kızın sevgilisinden uzun olması ortalama puanı 3.3

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.