4.0

Avatar: Son Havabükücü

önce - dizi-film kategorisine Nazo ekledi.
6 yorum    -   paylaş        

iyi puan kötü puan

4

Emmy Ödüllü Animasyon, televizyon dizisidir. Türkiye'de Nickelodeon'da yayımlanmıştır. "Bükücü" adı verilen özel insanlar kendi elementlerini kontrol etme yeteneğine sahiptir. Dünyayı Ateş Kralı'ndan kurtarmak için bir araya gelmişlerdir.

paylaş - şikayet
5

Avatar Aang, Hava Tapınaklarının Ateş Kralı tarafından yok edilmesinden sonra, Hava Tapınağından evcil hayvanı uçan bizon Appa tarafından kaçırılıp bir buz kütlesinin içine saklandıktan 100 yıl sonra Su Kabilesinden Katara ve Sokka isimli iki kardeş tarafından bulunması ile hikaye başlar. Avatar Aang uzun yıllardır buz kütlesinin içinde kaldığı için eğitimlerini tamamlayamamış ve Avatar olamamıştır. Hikaye diğer elementlerde de ustalaşması için Katara ve Sokka ile Toprak, Ateş ve Su krallıklarındaki ustaları aramak için yola çıkmaları ile devam eder.

Avatar Aang kendinden önceki avartarların aksine komik ve esprilidir.

paylaş - şikayet
4

Avatar Son hava bükücü Ateş kralına karşı yaptığı savaşı konu almaktadır. İnternet üzerinden bazı çizgi film bölümlerini izledim bayağı keyifli ve eğlenceli gelmişti.

2

Çizgifilmleri gibi beklendiği traj yakalayamadı o yüzden hayal kırıklıgo oldu filmi

5

Türkiye'de CNBCE kanalında yayınlanan çizgi filmdir. Genelde 12 yaş ve üzeri çocuklara hitap ediyor idi. Çünkü bazı öğeleri küçük çocuklar için uygun değil. 3 kitap 3 sezon sürdü. Su toprak ve ateş olabilir. Güzel bar çizgi film idi. Biraz Hint Mitolojisinde öğeleri de vardı. Ütopik paralel bir çevrende geçiyor.

4

Zamanın en değerli çizgi filmlerinden bir tanesidir evde hareketlerini denediğimiz sahneleri vardı internetten oyununu da oynardık taş gibi filmdi

paylaş - şikayet

Avatar: Son Havabükücü ortalama puanı 4.0

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.