4.7

Ak parti manifestosunu açıklıyor

önce - diğer kategorisine YaŞaR-öÇaL ekledi.
3 yorum    -   paylaş        

iyi puan

5

ak partisi başında recep tayip erdoğan oldukça manifestolara bile gerek yoktur. her dediğine türk halkı inandığından ve kuzu gibi türkiyenin halkı gittikçe yapılan yanlışa dur diyemeyiz. yatırımdan bahsediyor fabrikaları kapatıyor. gençlikten bahsediyor iş sahası yok . ekonomiden bahsediyor ekonomi batık sadece kağıt üzerinde iyiz gerçek hayat bitik. böyle kuzu gibi peşinden gitmeye devam edersek yakında türkiye diye bir şey kalmayacak. seçmenler dikkat edip seçimde doğru kişiye oy vermelidir.

5

Yatin yere o zaman basimiza bi seyler gelicek yine. Anlayamiyorum bu adamin her söylediğine nasil körü körüne inaniliyor. Din her dönemde her toplumda meşruluk araci olmuştur. Fakat biz öyle bir döneme denk geldik ki dinin daha önce bu kadar kullanildugu bir zaman dilimi yoktur herhalde. Halk gücünü hafife almamayi gücün kendisinde olduğunu her sakallıyı babalari sanmamayi öğrenecek. Ama iste o zamana kadar fazla bedel ödemis olacagiz. Bi uyanin bir okuyun bir arastirin abi ya. Ilah gibi korkuyolar adamdan. Gerci haksz da degiller konusani iceri atiyolar konusani uceri direk.

paylaş - şikayet
4

Gerçekten ben bu manifestoyu hiç iyi bulmadım dediklerinin olacağını sanmıyorum ama inşallah olur gelişmişlik düzeyi çok artar bakalım seçim vaatleri arasında ne olacak

paylaş - şikayet

Ak parti manifestosunu açıklıyor ortalama puanı 4.7

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.