4.4

Kütaphanedeki kitap kokuları

önce - kitap kategorisine duyguonerr ekledi.
8 yorum    -   paylaş        

iyi puan kötü puan

5

Kitaplardaki kullanılan kağıtlar zaman geçtikçe kokmaya başlarlar. Çoğu kişinin sevdiği kokulardan bazılarıdır diyebiliriz. Benim için kitap kokuları bilgi kokularıdır.

5

Kitap kurtlarının en sevdiği korkulardan biridir. Yeni basılmış bir kitabın kokusundan oldukça farklıdır. Çok da anlamlıdır bu koku. Sahaların bazı insanlarda tutku haline gelmesinin sebeplerinden biridir.

paylaş - şikayet
5

Kütüphanedeki.kitap kokusu bu kitapçılardaki iyi yeni kitap korkusundan farklı olarak biraz da kokmuş.peynir gibi eski kokan yer yer de mürekkep kokusu ve toz kokusu ile karışmış kokudır. O kokuyu alınca bil ki kütüphaneye geldin.

4

Bir çoğu eski arih kokar. yıllardır açılmayan kitaplar falan. en çok svdiklerim.

paylaş - şikayet
3

eskimiş veya kullanılan maddelerin kimyasalların kokusu sayesinde kokan kimi zaman elbise kokusu gibi hoşlandıran bir durumdur deişebilir

5

Okumaya bağımlı hale gelmiş insanların en sevdiği korkulardandır.Heyecanlandıran bir duygu. Yeni bir kitaba başlamak için meraklı gözlerle seçmeye çalıştığın ilginç bir duygu.

paylaş - şikayet
3

Genellikle kötü kokuyorlar. Bunun en büyük sebebi kitapların yerlerinin değiştirilmemesi, tozlarının alınmaması ve içlerinin açılmaması. Bir kitap okunduğunda, tozu alındığında ve sayfaları açıldığında güzel kokar. Aksi halde toz ve pis kokusu alırsınız. Ve bazı kütüphanelerde gerçekten pislik kokuyor kitaplar, romantizm değil.

Kütaphanedeki kitap kokuları ortalama puanı 4.4

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.