4.7

Cumhur ittifakı hakkında ne düşunüyorsunuz

önce - diğer kategorisine YaŞaR-öÇaL ekledi.
3 yorum    -   paylaş        

iyi puan

5

cumhur iktifakı hem akpye hemde mhpye yaradı. eğer birleşmeselerdi seçimi kazanamayacaklardı. fakat iktifak yaparak akp yani recep teyip erdoğan mhp yi yanına çekerek seçimi kazanmayı garantiledi. yoksa akp kaybedecekti. son zamanlarda çok fazla oy kaybeden akp mhp nin oylarıyla kazanmayı garantileyip kazandı. fakat ben bu ihtifakı beğenmiyorum. çünkü koltuk sevdası için halkı hiçe sayan liderden bir şey beklemem ben.

5

Bir kaç ayrıntı dışında her iki tarafında işine gelen durumdur. Hem millet, hem ülkemiz için ne gerekiyorsa yapılması şarttır. Her daim milletin yanında olan Mhp ve icraat canavarı olan akp arasindaki bu ittifakın meyveleri yavaş yavaş alınıyor. Hakkaniyet ve adalet için dürüst olur ve halkın geleceğini düşünürlerse Allah'ın izniyle daha güzel günler göreceğiz.

4

Cumhur ittifakı 20 şubat 2018 tarihinde Adalet ve Kalkınma Partisiyle Milliyetçi Hareket Partisi arasında kurulumuş şeçim ittifakı dır.Sonradan Büyük Birlik Partisi de dahil olmuştur.Ben bu konu hakkında düşüncelerimi belirtmek istemiyorum çünkü siyasetten hiç haz almıyorum

Cumhur ittifakı hakkında ne düşunüyorsunuz ortalama puanı 4.7

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.