4.8

prima çocuk bezi

önce - ürün kategorisine kalbim30 ekledi.
5 yorum    -   paylaş        

iyi puan

5

Prima procter ve gample için çalışırken bir yandan da tek kullanımlık çocuk bezlerini geliştiren bir kimya mühendisi olan victor mills tarafından kuruldu mills 1950'lerde üzerinde çalışmaya başladığı kullan at çocuk bezlerini kendi torunları üzerinde deneyerek tek kullanımlık çocuk bezlerini geliştiren bir kimya mühendisi olan victor mills çocuk bezlerinde devrim yarattı

paylaş - şikayet
5

Prima, en eski ve en kaliteli ürün çıkaran çocuk bezi markalarından biridir. Emiciliği çok yüksektir. Böylece bebeklerin cildinin kuru kalmasını sağlar. Pişiklerden korunan bebekler de rahat eder.

paylaş - şikayet
4

prima emiciliği kuvvetlı bebek bezi olduğu için bebeğe zarar vermez uykusunda ve hareket halındeyken bebekde pişik olma ihtimali de azdır.

paylaş - şikayet
5

Prima günümüzde en çok satan bebek bezi markalarından biridir. Genellikle en güzel reklamları yapan şirkette bu bebek bezi şirketidir. Aynı şekilde bebek bezinin çok tercih edilmesinin asıl sebebi de kaliteli olması, emiciliğinin çok olması ve bebekleri rahatsız etmemesidir. Bu nedenle pahalı olmasına rağmen hala en çok satılan bebek bezi markası.

prima çocuk bezi ortalama puanı 4.8

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.