4.3

Cevap 50 geçtiğinde gelen 100 Ap

önce - diğer kategorisine bayzz ekledi.
20 yorum    -   paylaş        

iyi puan kötü puan

5

AhmeteSor uygulamasında her cevapsız sorulara verilen özgün cevaplar la belli aşamaları geçince aplar dağıtılır 50 cevabı geçince de 100 Ap kesin oluyor

paylaş - şikayet
4

50 dsorudan sonra 50 Ap veriliyor. ancak bazı durumlarda bu 50 n,in üzerinde soru cevapladığınızda da geliyor benim bugün 56 cevap olmasına rağmen daha bonus Ap gelmedi ve cevaplara devam ediyorum ısrarla bakalım kaçıncı soruda alabileceğim.

4

100 cevap verdiğin zaman Ahmet'e sor 100 ap bonus veriyor daha bu bonusu alamadım hedefim o ama bakalım çok zor sorular da ilgi çekici gelmiyor artık bakalım nasıl olacak

paylaş - şikayet
5

ahmetesor da 100 ap puanı 50 cevapla alarak derken bende de epey sayıda oldu bazılarınında 250 puan aldığını da duydum ama nasıl aldılar bilemiyorum çünkü ben yaklaşık 200 cevap verdim ama olmadı maalesef.bu 50 soruya 100 puan almak bence çok güzel bir şey.ama çokta kolay olan bir şey değil bence.

paylaş - şikayet
5

Bu kural değil galiba .Çünki ben üst vüste bir kaç gün 50 cevap 25 soru yaptım hic bonus vermedi

5

Ben geçen günü 72 cevap yazdim ama hic bonus kazanamadim malesef

3

böyle bir bonusmu varmış ben bilmiyordum ilk defa burada duydum

5

Para para para bence Napolyon çok doğru bir yere ayak basmış

paylaş - şikayet
4

Hadi ya öylemi oluyor bilmiyordum. Ben yazılan cevabın içeriğiyle alakalı olarak AP lerin verildiğini düşünüyordum. Hani anlamlı açıklamalı düzgün olan cevaplara ben şu bir aydır falan kullanıyorum bu siteyi en fazla 25 AP kazandım bir sorudan hahaha :):):)

4

Ben nedense hiç kazanmadim ne 25 cevapta ne 50 cevapta nede 100 cevapta anlamadım gitti bana kasten yapılan birşey herhalde

5

50 cevaba 100 AP verilmesi kullanıcılar için teşvik edicidir. Bu sayıya ulaşabilmek için gayret edilir, o 100AP geldiğinde de hoş bir duygu ortaya çıkar. Ancak Ahmetesor. com sitesinin sisteminin istediği tarzda ve nitelikte cevaplar verilmesi gerekir. Özgün, nitelikli ve içeriği zengin cevaplar olmalıdır.

paylaş - şikayet
5

böyle bırsey mı varmıs ben 100 soru cevapladım ama öyle bısey gelmedı bana :(

paylaş - şikayet
4

Maalesef ben hiç öyle bir bonus alamadım. 25. cevap bonusumu bile 70. cevabımda aldım. Özgün açıklayıcı ve içeriği zengin cevaplar yazmama rağmen fazla bonus AP alamıyorum. İnşallah yakın bir zamanda düzelir bu durum.

5

25 cevabı geçenlerin aldığı 50 AP konusundan sonra 50 cevabı geçenlerin aldı 100 AP bonusudır. Cevap sayısı bonus olduğu için bazen 55y. Bazen de 74. Cevaptan bile alabilirisinşz. Her üye kolay kolay alamaz

5

Sevinç gözyaşlarını bir anda dökülmesi sonrasında mutluluktur.

5

Güzel bir şey tabi.Ama şu sıralar ahmetesor hiç bonus AP vermiyor ne kadar özgün,uzun ve güzel cevap verirseniz verin anca bi 5-6 soruda bir veriyor.Zaten sitede para kazanmak zorlaştı kurlar düştü adamlar iyice zorlaştırıp imkansız hale getirmeye başladılar.

paylaş - şikayet
3

50 soru cevaplayamadım ama bazı cevapladığım sorularda 20 ap 30ap falan verdi

3

Bu birçok alanda var ancak maalesef her zaman denk gelmiyor. 25. cevabı geçtikten sonra hemen gelmiyor mesela. Bazen 40'ı bile geçmen gerekiyor ki 50 AP gelsin. Aynı şey 50 AP durumu içinde geçerli, 80 küsür cevap sayısını ancak geçince AP geliyor. Bu nedenle birçok açıdan can sıkıcı bir durum.

Cevap 50 geçtiğinde gelen 100 Ap ortalama puanı 4.3

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.