3.3

Hadi canlı bilgi yarışması

önce - diğer kategorisine makyajli1kiz ekledi.
6 yorum    -   paylaş        

iyi puan kötü puan

3

Bir ara katıldığım yarışmadır. Ama yaklaşık iki ay kullandığım halde 2.5 tl kazanabilmiştim. Daha sonra sıkıldığım için bıraktım. Çok yüksek miktarda ödül veriyor gibi görünüyor ama genellikle katılımcı sayısı fazla olduğu için o para ödülü kazananlar arasında paylaştırılıyor ve herkese yaklaşık 1-2 lira düşüyor.

paylaş - şikayet
4

Tüm soruları bildiğin zaman 0.25 krş kazandığın yarışmadır

paylaş - şikayet
4

hadi bilgi yarışması internetten canlı olarak sunucuları da olan bir para kazandıran bilgi yarışmasına verilen addır.her gün yarışmaları vardır yarışmalara kayıtları da ücretsizdir saat 12 ile 21 saatleri arasında da bildiğim kadarıyla yayınlanmaktadır bu yarışmanın google play vede diğer yerlerde de uygulama programları vardır.

paylaş - şikayet
4

Mutlaka her gün oynarım yarışmadan önce sosyal medyada 1 soru cevabı verilir ve başlamadan yaklaşık 6 7 dakika önce sohbet bölümü açılır ve katilanlar sohbet eder 12 soruluk yarışma 3 seçenekten birini 10 saniye içinde seçme mantigi vardır son soruyu bilen kisiler arasında günlük odul paylaştırılır zor orta kolay spor film müzik gibi kategori üzerinden de yarışma yapar

paylaş - şikayet
3

Bir ara ben de özellikle akşam yapılan yarışlarını takip ediyordum. Ancak büyük bir sorun vardı. Her yarışmaya çok fazla kişi katıldığı için ödüllü kazansanız bile alabildiğiniz miktar en fazla 1 lira oluyordu. Bu nedenle gerçekten keyif için yapılmazsa zevk alınabilecek bir şey değildi. Bu nedenle ben de sildim.

Hadi canlı bilgi yarışması ortalama puanı 3.3

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.