4.5

Vejeteryan Mısırlı pizza

önce - diğer kategorisine makyajli1kiz ekledi.
6 yorum    -   paylaş        

iyi puan

5

vejeteryan pizza içerisinde bol bol sebzelerin olduğu pizza çeşididir.bu pizza bir çok pizzacı tarfındanda yapılmaktadır mesela dominos gibi yerlerde bir hamur normal olarak yapıldıktan sonra üzerine de yeşil biber mantar mısır yeşil zeytin kaba biber vede en sonunda da kaşar peyniri koyularak yapılırlar.

paylaş - şikayet
5

Vejeteryan pizza hiç denemedim hatta ilk defa duyuyorum sanırım içinde salam, sucuk olmayan türden bir pizzadır.

4

Üzerinde et ürünlerini bulundurmayan, peynir gibi Vejeteryan ürünleri bulunan üzerine de mısır konulan Vejeteryan pizzası.

paylaş - şikayet
3

Vejeteryan pizza gerçekten güzel olabiliyor ancak mısırlı olduğu zaman ben şahsen hiç sevmiyorum. Pizzaya mısır hiç yakışmıyor. Yine de vejeteryan pizza gerçekten çok güzel. Bazı şeyleri etsiz yemek gerek ve vejeteryan olmasakta...

5

Vejetaryen mısırlı pizza içerisinde sosis, sucuk, salam gibi hiçbir hayvansal gıda içermeyen mısır zeytin ve sebzeler ile hazırlanan bir pizza çeşitidir. Vejetaryen olan kişiler et ve et ürünleri tüketmedikleri için pizza yemek istediklerinde bu pizza türünü tercih etmektedirler. Ayrıca vejeteryen mısırlı pizza sadece vejeteryanlar tarafından değil diğer insanlar tarafından da yenilebilen lezzetli bir pizzadır.

Vejeteryan Mısırlı pizza ortalama puanı 4.5

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.