4.8

Sorucevapla

önce - kişi kategorisine Sorucevapla ekledi.
7 yorum    -   paylaş        

iyi puan

5

Geçen ay ahmetesor sitesine üye olmuş bir üyedir. Genellikle tüm sorulara cevap verip, o soruları beğenmeye çalışır. Hiç kimseyi kırmak istemez. Bildiği konularda sonuna kadar savunur.

5

Çok gayretli, her yere yetişmeye çalışan, dürüst, emeğin kıymetini bilen, sevgi ve saygı dolu canım kardeşim... Kalp kırmaz, efendiliği elden bırakmaz, nazik ve samimidir. Atanma problemi ile yaşayan yetişmiş gençlerimizden biridir. Allah güzel gönlüne göre versin...

paylaş - şikayet
5

Kendisi bu sitede sevdiğim kişilerden birisidir. Görmeyince gözün aradığı cinsinden yani. Efendi ve düzgün karakteri ve çalışkanlığı ile emeğinin karşılığını hakeden bir arkadaşımız kısacası.

5

Bilmem.. kendilerini hic tanimiyorum. Yeni uye mi? Kimdir necidir bilmem. :p saka saka.. buranın bir uyesi. ;)

paylaş - şikayet
4

Arasıra gördüğüm ahmetesor kullanıcısıdır. amacını takma adına doğrudan yansıtarak siteye üye olurken ne kadar bilincinde olduğunu göstermiştir, takma adı emir kipindedir ayrıca. ben üye olurken baya uğraşmış idim takma ad konusunda mesela.. en çok kazananlar listesinde de kendisini an itibariyle 10.sırada görüyor ve kazandığı 36bin küsür apyi takdir ediyorum, ne zamandır üye bilmesem de azimli olduğunu söyleyebilirim. Sevgiler, bol kazançlar kendisine.

paylaş - şikayet
5

Sorucevap lıyarak ap kazanıldıgını bılıyorum zatenbana ap nin nasıl daha hızlı ap kazanıldıgını acıklayın artık 1000 ap 3 tl yapıyor saatlerde 3 tl için uğrasıyoruz saglıgımız bozuluyor elımzden telefon dusmuyor

paylaş - şikayet

Sorucevapla ortalama puanı 4.8

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.