3.9

Yavaș internet

önce - ürün kategorisine Arda01 ekledi.
17 yorum    -   paylaş        

iyi puan kötü puan

5

Yavaș internet, bașta oyuncular olmak üzere herkesi sinir edebilen bir durumdur.

paylaş - şikayet
1

Yavaş internet beni oldum olası sinir eden bir durumdur. İnternet yavaş olunca asla tahammül edilemiyor. Bir sitenin yüklenmesini bekliyorsun, bir mesajın gitmesini bekliyorsun. Özellikle online bir oyun oynuyorsan seni krize sokar.

paylaş - şikayet
4

Ev interneti olarak fiber internet, süper hızlı internet olarak aldığımız internetler bir süre sonra kaplumbağa yavaşlığına dönünce insan haliyle çıldırıyor tabi. Bir süre sonra kotayı bitirince sınırsız internet dedikleri sınırlı gibi oluyor. Allahtan yeniden akn sıkıntısı kalktıda bir daha gelmez umarım bu saçmalık.

paylaş - şikayet
2

yavaş internet kadar iğrenç şeyler çok azdır. insanı delirtir hatta ve hatta çileden çıkartır. ancak buna bir çare ne yazık ki bulunamamıştır. allah kimseyi çekmeyen ve yavaş internet ile sınamasın. zor gerçekten de.

paylaş - şikayet
4

Herhalde herkesin gıcık olduğu yegane şeyler arasındadır.Bir işiniz olur yada tam film izlersiniz en güzel sahnesinde donar kalır.Film izlerken donmaktan izleyemezsiniz.Sinir oldukça bilgisayarı parçalama hissi gelir.Sinir katsayısını yükselten saçma durum.Hele ki önemli bir şey yapıyorsanız internet kopup geliyorsa dayanamazsınız .Bir çok çözüm yolu denenenir.Modem baştan başlatılır,bilgisayar yeniden başlatılır,fişler sökülür,daha iyi nerden çeker diye arayışa geçilinir.Eziyet üstüne eziyettir.Özellikle ortak internet kullanıyorsanız,yurt gibi bir yerdeyseniz bu çileyi çekmişsinizdir.

paylaş - şikayet
5

Şu çağda yaşanan en bahtsız durumu bence. Ne kadar hızlı diyip satsalarda ikinci ay maalesef gene aynı oluyor. Çok sinir bozucu. Filmin veya dizini donup kalması der susarim.

paylaş - şikayet
4

En uyuz olduğum olay ama malesef fiyatlar yüzğnden mecburen kullanmakta olduğumızda internet sorunu her gün modem kablosunu çekip takmaktan modeme reat atmaktan bi hal olduk ama alt yapı bi tamamlansa hayırlısıyla hemen dağıtım şebekesini değiştireceğim ama bir kaç ay var anlaşılan

5

es anlamlisi omur torpusu bile olabilir.bence ya asagi kalmaz insani.delirtiyor

3

Yəqin kimsə girir parolunuzu dəyişin ya da interneti gücləndirin

5

Ahmet e sor a girdiğimde internette bazen bayağı bir yavaşlama oluyor, bunun sebebi galiba çok giren kişi olduğu için, fazla girilincede site kaldıramıyor yavaş işliyor

paylaş - şikayet
3

TTNET TABİ AH TTNET SENİ BİR YAKALASAM O YAVASLATAN KİŞİYİ BULSAM

paylaş - şikayet
2

İnsanı sinir eden ve bir o kadar da zamanını boşa harcamasına sebep olan durum.

paylaş - şikayet
5

yavaş internet insanların aldıkları internetlerin yapmak istedikleri şeyleri yavaş bir şekilde yapan intrnetlerdir. yavaşlıkları ile hızlılıkları yapılacak işe göre değişiklikler gösterir.mesela 3 mb lik bir hızda bir şeyler okumakta sorun olmazken film yada videoların seyredilebilmesi zordur filmler yavaşlar bazen durur.

paylaş - şikayet
5

İnternete girdiğinizde girdiğiniz yerlerin sayfaların geç açılması videoların gec ve yavaş açılması durumudur ve bu sizin internetinizden , telefonunuz veya şebekenizden kaynaklanıyor alabilir. Ben böyle yavaş olduğunda sinir oluyorum girdiğim sayfayı yada videodan çıkıyorum yavaş olduğun biraz sabırsiz biriyim belki ondan önemli bişey olmadıgi Zaman hemen çıkıyorum ordan

paylaş - şikayet
3

Yavaş internet birçoğumuzun çok fazla sinirini bozan bir şey. Özellikle Türk Telekom interneti gerçekten çok yavaş. Uzun bir dönemde kullandığım bu internet artık beni çıldırtmış durumda.

Yavaș internet ortalama puanı 3.9

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.