3.8

13 reasons why

önce - dizi-film kategorisine queenrana ekledi.
4 yorum    -   paylaş        

iyi puan kötü puan

4

bu diziyi gerçekten çok beğenmiştim. çünkü içerisinde okul hayatında herkesin başına gelebilecek olayları ele almayı başarmışlar ve bunlarla nasıl başa çıkılacağını da.

4

Netflix adı altında yayınlanan bu dizide bir genç kızın intiharının arkasında yatan 13 kişiden bahsediliyor. Ben şahsen kitabını da okudum dizisini de izledim. Tarihteki en geri zekalı dizilerden birisi. Bunun en büyük sebebi de intiharın ve zorbalığın ne kadar ciddi problemler olabileceğini göstermek isterken bazı konularda saçmalamasıdır. Dizinin amacından saptığını düşünüyorum.

4

ölmek için 13 sebep adlı bir dizinin ingilizcesidir.bu dizide bir kızın intihar etmesi arkasındaki sebeplerin araştırıldığı güzel bir dizidir bu dizide intihar eden kız okulunda çok başarılıdır birde arkadaşları da arasında da sevilen birisidir vede durup dururken intihar eder vede bir arkadaşına da bir çok kaset göderir vede bunlarda kendi sesiyle doludur..

paylaş - şikayet
3

Bu dizinin ilk sezonunu izlemiştim. Ve bana saçma gelmişti. Spoiler olmaması adına çok bir şey yazamıyorum ama kızın yaptığı şey için bağladığı sebeler abartı idi bence.

13 reasons why ortalama puanı 3.8

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.