4.3

Kahve bağımlılığı

önce - diğer kategorisine cnstkn ekledi.
4 yorum    -   paylaş        

iyi puan kötü puan

4

Kahve sabah uyanmasına yardımcı oluyor insanın. İçinde ki kafein yüzünden bağımlılık yapmasını insanlar çok önemsemiyor çünkü kahve hayatımızda çok yer etti. Keyif yapacağımız zaman da elimizde kahve oluyor, ders çalışırken de, kitap okurken de, manzara seyrederken de elimizde hep o var. O yüzden bir çok insanın hayatının vazgeçilmesi kahve mi çay mı soruları çok sorulmaya başlandı çünkü çoğu zaman kahve çayın yerini alıyor. Belki de çok çeşitli olması yüzünden herkesin damak zevkine uyan bir kahve türü elbet de ki var. Bu yüzden kahve bağımlığı aşabileceğimiz bir şey değil gibi gözüküyor çünkü bir sürü kişi ondan vazgeçmek istemiyor.

paylaş - şikayet
5

Bir insanın hep kahve içme isteği hissetmesidir. Bu kişiler her gün kahvesini içer günü geçmez kahve olmadan. Belki bizde öyleyiz her gün kahve içiyoruz olmayınca arıyoruz. Aşmakta istemiyoruz aslında kahve güzeldir.

paylaş - şikayet
5

Kahve bağımlılığı şahsen bende olan bir şeydir. Gün içinde en az bir kere olsun kahve içme isteği uyanan insan bağımlıdır mesela. Kahvesiz güne başlamaz bu kişiler ya da kahvesiz bir günü bile geçmez.

3

Kahve bağımlılığı çoğu insanın sahip olduğu bir bağımlılıktır ama ben hiç kahve içmeden yapamayan bir insan olmadım. Kahve bağımlısı olan insanlar genellikle günde en az bir kere kahve içerler. İçmediklerinde kendilerini iyi hissetmediklerini ya da başlarının ağrıdığını söylerler.

Kahve bağımlılığı ortalama puanı 4.3

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler