4.6

Salaş giyinmek

önce - diğer kategorisine Korcen ekledi.
7 yorum    -   paylaş        

iyi puan

5

Özellikle göbekli kişilerin tercih etmesi gereken giyim tarzıdır,zira slim fit giyecekler hiç hoş durmuyor bu kişilerde,salaş giyinmek farklı yorumlanabiliyor,ben rahat giyinmek olarak algılıyorum,örneğin güzel bir eşofman altında spor ayakkabı üstünde geniş bir sweatsheart salaş giyinmektedir,salaş da giyinsek uyum olması gerekir.

paylaş - şikayet
5

Bence her kiloda olabilmenin giyinebileceği bir stildir. Ben zayıf bir insanım ama salaş giyiniyorum çoğunlukla, salaş giyinmeyi vücuduma orantılı kıyafetler giymekten daha çok seviyorum. Kilolu insanların sa tercih ettiği bir stil kilolarını kapatmak adına. Bence kilo önemli değil salaş giyinmekte. Ben dar bir pantalon giyip üzerine salaş bir kazak giymeye bayılıyorum ve kışın genelde bu tarzda giyinirim.

5

Salaş giyinmek için en rahat giyebileceği bol kıyafetler diyebiliriz yani rahatlıkla giyebileceği kıyafetler bütünüdür salaş Yani rahat anlamına gelmektedir

3

Çok zayıf olsam yapacağım iş.Öbür türlü kilonuz normal bile olsa sizi daha şişko gösteriyor.Ancak sıfır bedene yakın olursanız size güzellik katan bir giyim tarzı.

4

Salaş giyinmek bir dönemin modasıydı. İnsanlar her şeyde olduğu gibi bu modayı da abarttılar ve kendi bedenlerinden 4 beden büyük kıyafetleri moda diye giymeye başladılar. Açıkçası yakıştırdığım bir tarzdır, fakat fazla abartıldığında hoş durmak yerine dağınık gösteriyor çoğu kişiyi.

5

Ben genellikle rahat ettiğim kıyafetleri tercıh ediyorum ve genelde spor,salaş giyinmeyi seven biriyim. Direkt vücuduma oturan kıyafetler giymekten hoşlanmıyorum.sankı beni sıkıyor gibi rahatsız ediyor. Ve vücut hatlarımın tam belli olmaması da daha iyi oluyor. Kılolu bir insan değilim aklına zayıfım ama böyle giyinmeyi seviyorum.

5

Salaş giyinmek, rahat, geniş kıyafetler giyinmektir. Salaş giyinildiği zaman şık ve güzel görünmeye özen gösterilmez, salaş giyinmenin amacı tamamen rahat olmaktır. Ben salaş giyinmeyi çok severim ama maalesef bunu sadece evde uygulayabiliyorum. Dışarıya pijama eşofman gibi kıyafetlerle çıkamıyorum

Salaş giyinmek ortalama puanı 4.6

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler