4.4

psikiyatrist

önce - diğer kategorisine Trackless ekledi.
5 yorum    -   paylaş        

iyi puan kötü puan

5

Akıl hastalıkları ile ilgili olan doktorlara denir bence bu devirde herkesin bir görünmesi lazım.

5

psikiyatri demek ruh hekimliği psikiatr ise de bu işle uğraşan hekimlere denir.bir çok hastanede de vardırlar.ama randevu almak çok zordur. psikiatrların işleri genelde insanların beyinleri akılları ile ilgilenirler yani insanların akıl hastalıkları ile ruh hastalıkları sinir hastalıkları ile de uğraşırlar.insanların davranışları duyguları vede düşünceleri ile de ilgilenirler.

paylaş - şikayet
2

Allah kimseyi muhtaç etmesin ama psikiyatristlerin de eksikliğini hiçbir zaman hissettirmesin. Sonuçta hep deliye değil bazen akıllıya da lazım.

paylaş - şikayet
5

Toplumumuzda kaba tabir ile deli doktoru diye bilinir. Yaşam şartları zordur. İnsanların bu yasam hengamesinde Bir çok sorunla boğuşmaktadır. Geçim derdi , ailevi sebepler, öğrencilerin sınav kaygisi, cinsel sorunlar gibi bir çok sebepten dolayı insanların psikiyatrist desteğine ihtiyaç duyarlar ama toplumumuzda grip için doktora koşanlar bu tarz psikolojik konularda nedense psikiyatriste gitmek istemezler. Toplumumuzun acı bir gerçeğidir bu. Halbuki bir uzman desteği alınsa bir çok konu büyümeden çözülecektir.

psikiyatrist ortalama puanı 4.4

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.