4.5

Samsung telefon

önce - ürün kategorisine Sinan06 ekledi.
4 yorum    -   paylaş        

iyi puan

5

Büyük çoğunluğumuzun kullandığı hatta E-250 marka telefonla bu maceraya başladığı teknolojinin son harikası bir markadır.

paylaş - şikayet
5

samsung telefonu yani samsung şirketi 1938 yılında güney korede kurulan bir şirket olan samsung elektroniğe ait olan bir telefondur. samsung demek izim dilimizde üç yıldız demektir bu telefonlar genelde çinde de üretim yapan bir şirkettir. samsung telefonlar genelde ülkemizde çok satılan bir telefondur.bir çok keseye de uygun olan telefonları da vardır.genelde de ülkemizde çok satan bir telefon markasıdır.

paylaş - şikayet
3

1938 yılında güney korede kurulmustur Samsung firmasına aittir günümüzde önde gelen bir cok ünlü firmayı geride bırakıp saglam ve cok tercih edilen tlfunlar üretiyor özellikle serisini bekleyen ve hmn alan bir cok insan vardr

paylaş - şikayet
5

Samsung bir elektronik eşya firmasıdır. Samsung özellikle ürettiği telefonlar ile konuşulur. Samsung markası beyaz eşya ve lcd televizyonlar olmak üzere birçok üretimi vardır ve şuan da çok popüler bir marka olmuştur. Kısacası Samsung markası bir dünya devidir.

Samsung telefon ortalama puanı 4.5

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.