4.5

Beslenme çantası

önce - diğer kategorisine Ormanci ekledi.
10 yorum    -   paylaş        

iyi puan

5

İlkokulda elimizde beslenme çantası boynumuzda suluk okula koşardık çocukluk işte farklı zamanlardı.Beslenme çantasında fix menü zeytin peynir ekmek ve meyve suyu vardı .Bazı zamanlar yemezdim direkt eve getirirdim.Değişik zamanlardı yaşayan bilir.

5

Beslenme çantası insanların özelliklede çocukların belli zamanlarda yemek yemeli için vede bu yemeklerin koyulmak vede taşınması için yapılmış olan çantalar denir.bu çantalar çocuklarda genellikle ana okullarında kullanılırlar .un içerisinde kek gibi meyve suları gibi şeyler tost bazende çikolataları taşırlar vede okullarında yerler.ilk okullardan kullanılırlar. Uzak okullara giden çocuklar genelde kullanılırlar.

5

Genelde ilkokul ögrenvilerinin okula gitmeden önce okulda yemek için hazırlanıp beslenme çantasına koyarak okulda aç kalmamaları için çantaya denir

5

Genelde ilkokul ögrenvilerinin okula gitmeden önce okulda yemek için hazırlanıp beslenme çantasına koyarak okulda aç kalmamaları için çantaya denir

5

Anasınıfı ve ilkokuldayken annelerimizin içine yiyecek koyduğu çantadır. O çantayı okula götürürdük ve beslenme saati geldiğinde hepimiz çantalarımızı açar, yemeklerimizi yerdik. İçecek, meyve her şey vardı içinde. Sonradan okullarda çocukların arkadaşlarının getirdiği yiyecekleri kıskanmaması için günlük beslenme listeleri yapıldı. Bu sayede bütün çocuklar o gün aynı yiyecekleri getirip yediler.

4

Bende çocukluk yaşlarımız çok güzel ve çok değerliydi. Şuan 20 yaşındayım tabi bu yaşlar da çok güzel gençliğin tam ortaları değerini bilmek gerekir.

paylaş - şikayet
5

Daha çok okula yeni başlayan ya da ilkokul öğrencilerinin okullarda yemek yemek için evde anneleri tarafından hazırlanan ya da hazır yitecekler satın alınıp çantaya konulması ve bu çantayı öğrenci okula götürür orada belli saatlerde her gün çantasını açar yemeğini yerdi ellerimizde taşırdık zorunlu bir ihtiyaç olurdu beslenme çantaları

5

İlkokul yıllarında annemizin evde hazirlayıp icine yiyecekleri biraktigi boyuna asilan minik çanta ama gün geçtikçe bu beslenme çantaları artık hazirlanmiyor ilkokula giden cocuklara para verilip fast fooda yönlendiriliyor çocuklar.

4

Sadece ilk ve ortaokulda değil üniverste ve iş hayatında da yapılması gereken şey.Hem sağlıklı olmanızı hem de para biriktirmenizi sağlar.

3

her yaştan her kesimden insanın gün içinde enerji ihtiyacını karşılayabilmesi için içinde yiyecek ve içecek taşıyabileceği aperatif bir beslenme yöntemidir.

Beslenme çantası ortalama puanı 4.5

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.

para kazan