4.1

Robin Hood Filmi

önce - dizi-film kategorisine Ruya ekledi.
8 yorum    -   paylaş        

iyi puan kötü puan

5

Robin Hood İngiliz kahramanıdır Benim de severek çok izlediğim rubinrot her yıl yeni yeni versiyonları ile izleyicilerin karşısına çıkmıştır en son 2018 yılı yapımı yayınlanmıştır.

paylaş - şikayet
5

Robin hood bizlerin çoçukluk kahramanıdır. Bir hırsız olarak yetişen robin hood zenginden alıp fakirlere dağıtırdı bizlerede iyi bir hayel teei edinen robin hood düşlerimizin bir kahramanı olmuştur.

5

Roobin hoot bence iyi biri degil zenginden calmak iyi bir sey degildir istersen o caldigini fakirlere ver oyle bir şey olamaaz bence

4

fakirlerden zorla alıp zenginlere yedirenlere karşı gelip zenginlerden çalıp fakirlere dağıtan bir kahraman. çocukluğumuzun kahramanı!

paylaş - şikayet
5

platonik aşk bir kişinin diğer kişiye sırılsıklam ondan hiç bıkmadan ölümüne aşık olmaktır

3

Zenginin malını çalıp veya gasp edip fakirlere dağıtan bir hayali kahramandır. Herkes onun gibi olmak ister ama ne kadar doğru tartışılır.

1

Ağaçların kesilmesi kağıt vb şeylerin yapımda kullanılıyor fakat gereyinden fazla ağaç kesiminin nelere yol açtığdan bahsetmek istiyorum 1.uçan hayvanların v.b yuva yaptıkları alan olduğu için kesersek yuvasız kalıyorlar2.ağaç etrafa temiz hava yaydıgından dolayı bizde bu temiz havayı keserek ii bişe yapmıyoruz 3.herhangi deprem sel gibi dogal afetlerde ağaçların kökler toprağı diri tut ve orda hiç depremden etkilenmez ve sel sel olduğunda ağaçlar sayesinde o bölgede olan ewler fazla etkilenmez.GEREYİNDEN FAZLA AĞAÇ KESİMİNİ DOĞRU BULMUYORUM

paylaş - şikayet

Robin Hood Filmi ortalama puanı 4.1

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.