4.3

12 Sinirli Adam

önce - dizi-film kategorisine overdose ekledi.
6 yorum    -   paylaş        

iyi puan kötü puan

5

Orjinal adı 12 angry men'dir. Bir filmin güzel efektler muhteşem sahneler olmadan da efsane olabileceğinin kanıtıdır adeta.Film sadece 12 adam ve bir odadan ibaret olmasına rağmen sizi öylesine içine alır ki kendi kendinize o tartışmanın içinde gibi hissedersiniz.

3

Guzel bir filimdor efeklerine bayildim bastan sıkıcı gelsede ortalara dogru su icmeye bile kalkmadigimi hatirliyorum tavsiye ederim

4

Güzel gilm tavsiye ederim. arkadaşlarım arasında kime tavsiye etsem oturup onunla sıkılmadan tekrar tekrar izliyorum.

4

İzlediğim ve beğendiğim filmlerden biridir severek izlerdim bu film gerçekten iyiydi böyle güzel ve anlamlı film yapmalarını seviyorum gerçekten iyi oluyor.

paylaş - şikayet
5

Film boyunca sadece on iki adam ve tek bir mekan vardır. Buna rağmen bir klasiktir. İdam cezasına karar verilecekken bir kişinin tersine oy kullanmasıyla başlar her şey.

5

Film klasiklerden siyah beyaz çekilmiş harika bir başyapıt.Ben bu filmi şirketin bir eğitiminde izleme şansına sahip olmuştum.Önyargıların ve ikna kabiliyetinin anlatıldığı psikolojik bir film.Haksız yere idam cezası verilen bir genci yaşama döndüren tek bir kişinin itirazı.Çok düşük bütçeyle yapılmış film izleyiciye unutamayacağı dersleri içinde barındırıyor.

12 Sinirli Adam ortalama puanı 4.3

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.

para kazan