4.6

Dalton Kardeşler

önce - dizi-film kategorisine Stcing ekledi.
11 yorum    -   paylaş        

iyi puan

5

Red Kit çizgi filmde yer alan suçlu karakterlerdir. Joe, William, Jack, Averell olmak üzere 4 kardeşten oluşurlar. Red Kit o kadar tutuklayıp suç işlemelerine engel olsa da suç işlemekten bıkmazlar. Yakalandıkları hapishanede bile duramayıp kaçan kardeşlerdir. Boy sırasına göre dizilirler genellikle boy olarak en küçükleri zeki olan en büyükleriyse saftır.

paylaş - şikayet
5

Dalton kardeşler Red Kit adlı çizgi filmde yer alan sarı üzerine siyah çizgili pijama ile dolaşan 4 kardeştir. Bunlar genelde boy sırasına göre dizilir. En uzun dalton kardeşin ismi Avareldir. Diğerleri William, Joe ve Jacktir.

4

Morris ve Rene Goscinny tarafından oluşturulan kurgusal çizgi film karakterleridir. Banka soyguncusu dört kardeşin hikayesidir. Red Kit ile saçma bir kovalamacanın içindedirler.

5

Red kit çizgi fliminde kovbpy redkitin karşısında olan ve durmadan hapishaneden kaçan kötü ama sakar karakterleri oynayan liderlerinin enkısalarının jo nun oldugu bir çizgi filim karakteridir.

5

Red Kit çizgi filminin kötü kalpli kardeşleridir. İsimleri William, Joe, Jack ve Avareldir. Sarı siyah çizgili kıyafet giyerler. Bu da hapishaneden kaçtıklarını ya da suçlu olduklarını belirtiyor sanırım. Avarel aralarında en uzun ve en şapşal olanıdır.

5

Dalton Kardeşler genelde Red Kit Çizgi filminde yan karakterlerdir. 4 tane kardeş dördüz bunlar genelde ben öyle anladım. Sürekli banka saymaya çalışıp hapse giriyorlar. Kaçıyorlar Red Kit bunları yakılıyor. Çirkin tipler. Hatta Minik A kanallarında birinde Minik A Çocuk mu Go mu o kanallarda ayrı Red Kit abin off'u çizgi film olarak da yayınlandı.

5

Pijamalarıyla ünlü olan hapishane kaçkınları çizgifilim karekterleridirler dalton kardeşler ben hala bu yaşımda acar onları izler gülerim ama bu yasattıkları olay gercekte yasanmış olaylardır diye biliyorum

5

Red KİT adlı çizgi filmin olmazsa olmalarıdır. Sürekli kanunsuz işler yapan dört birbirinden farklı kardeştir. Boylerı birbirinden farklıdır ve hep boy sırasına göre ya yana dururlar. Hapishane kaçkını oldukları için üzerlerinde de hep siyah beyaz enine çizgili hapishane kıyafetleri vardır. En uzun ları ve en safları Avarel'dir. Çok izlenen ve sevilen bir çizgi filmin kahramanlarını.

4

Küçükken çok sevdiğim redkit adli çizgi flim di. Çok güzel ve eğlenceli bir çizgi flimdi

Dalton Kardeşler ortalama puanı 4.6

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler