4.8

Uğur Karakullukçu

önce - kişi kategorisine diziger ekledi.
4 yorum    -   paylaş        

iyi puan

5

Yorumlarını beğendiğim futbol yorumcusu ve gazetecidir. Kendisi modern futbola uygun yorumlar yapmaktadır. Futbol ve yeni nesil futbolcular hakkında derin bir bilgi birikimi olduğuna inandığım bir yorumcudur.

paylaş - şikayet
4

ASpor' da özellikle gece yayınlarında çıkan, Galatasaray' a yakınlığı ile bilinen, genç yaştaki futbol yorumcusudur. Özellikle Avrupa futbolunu ve oyuncuları yakından takip ettiği için bilgi birikimi fazladır. Bilgisiz insanların çıkıp boş konuşmalarından sıkıldıysanız takip edebilirsiniz. Bir dönem Yasin Öztekin ile twitter üzerinden sert yazışmaları sonrası telefon üzerinden tehdit edildiğini iddia etmişti.

5

1987 doğumludur,Yıldız teknik Üniversitesi Makine mühendisliği bölümünde okurken futbolla ilgili blog yazmaya başlamıştır,yazıları dikkat çekince,Ntv kanalında yenilsen de yensen de adlı programın sunuculuğunu yapmaya başlamıştır,sporla ilgili yorumlarını radyo,tv ve gazeteden devam ettirmiştir,Gs tv de yorumculuk yapmıştır, Galatasaray'lı bir yorumcudur, Son olarak Aspor kanalında son sayfa programında Didem Dilmen ve Haldun ile yorumculuğa devam etmektedir.

paylaş - şikayet
5

Turkuaz medyada çok iyi bir yorumcu ve iyi bir Galatasaraylı. Başarılarının devamını diliyorum

Uğur Karakullukçu ortalama puanı 4.8

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.