2.2

Deep Web

önce - websitesi kategorisine Bilgeadam ekledi.
5 yorum    -   paylaş        

iyi puan kötü puan

1

Yıllarca benimde ekmek yediğim illegal ve legal bölümlerden oluşan normal kullanıcıların giremediği internet ağıdır.

1

Deep Web internetin en derin yerlerini ve oradaki siteleri içeren bölümdür. Bu noktada ne kadar suçlu varsa ve ne kadar kanun dışı olay varsa bulabilirsiniz. Özel bir bilgi yoksa ve tecrübesiz bir insanın girmemesi gereken bir yerdir. Normal tarayıcılardan yazılan http uzantısı ile ulaşmak mümkün değildir.

paylaş - şikayet
1

Deep web internetin dip katmanlarından oluşan en karanlık bölümüdür. Normal tarayıcılardan girilmesi mümkün olmayan bir bölümdür. Her türlü pis ve karanlık işler bu bölümde döner. Uyuşturucu satıcılarına, mafyalara, kiralık katillere rastlayabileceğiniz bu illegal ortamda aynı zamanda çocuk pornosu gibi türlü iğrenç işler de görebilirsiniz. Acilen kapanması gereken bir bataklıktır.

4

Deep web için internetin buzdağının görünmeyen yüzü denilmektedir şu an bizim kullandığımız da daha derin bilgileri içeren alan olduğu söylenmektedir normal Google gibi sitelere girmek mümkün değildir Onun özel bir tarayıcısı var şu an ismini unuttum ama o tarayıcıyla girmek mümkün Ayrıca yasa dışı işlerin yapıldığı bir yer olduğu için giriş yaparken Çok dikkatli olmak lazım Çünkü karşınızdaki adamlar Katiller hırsızlar sapıklar olabilir Çok iğrenç p**** videoları olduğunu duymuştum Ayrıca belli para karşılığında adam öldüreceğini söyleyen Kiralık katiller olduğu yazıyor Bazı yerlerde Deep web için çok llegal ve kötü olduğu bahsediliyor bilmiyorum Kesin iyi yönleri de vardır ama bunun için gerçekten iyi bilgi bulmak lazım çünkü hep dediğim gibi normal İnternette arama yaparak bulunacak bir yer değilmiş açıkçası girme hiç düşünmem

paylaş - şikayet

Deep Web ortalama puanı 2.2

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler