3.5

şekersiz kola

önce - ürün kategorisine ceydasu190777 ekledi.
90 yorum    -   paylaş        

iyi puan kötü puan

3

yok abi ya ben normal kolayı seviyorum şekersiz filan boş iş içmeyen saten içmez yani şekersizin tadına baktım 1-2 kere yok hiç begenmedim cidden diyorum normal kola için ama kolalar arası tad farkları var bir gün hepsinin tek tek tadına bakın dediğimi anlıyacaksınız sizde bir deneyin

4

Sekersiz denenin icinde daha cok tatlandirici var normal koladan hic bi fak goremiyorum

4

coca-cola'nın reklmaı geliyor aklıma değişik yapmışlar sevdim :)

2

Ben sevmiyorum bu şekersiz kolayı hiç hoşuma gitmiyor tadı güzel değil normal kola daha iyi bence o yüzden normali tercih ediyorum ben kesinlikle normali daha iyi bu şekersiz kola genelde diyette olanlar içiyor.

paylaş - şikayet
5

Bir kere denedim ve 1 bardak zor içtim. Alışmışım şekerli normal olana şekersiz içemiyorum malesef.

3

Şekersiz ama tatlandırıcı içerir yazıyor Coca Cola şekersiz içiyorum güzel ama tadi biraz su gibi oluyor

5

Bence şekersiz kola normal kola ile herhangi bir farkı yok Çünkü ikisi de hemen hemen aynı tadı olarak Aslında ne şekersiz emmesini Herhangi bir sıkıntı yani görünmüyor görünüş olsun tadı olsun Bence burada yapılan ekstra katkı maddelerinden aynı olduğu için hiçbir farklılık görünmüyor yani şekersiz kola hazır olarak satılıyor marketlerde bakkallarda hemen her din her yerde Temin edilip tüketilebiliyor genellikle 751 buçuk iki buçuk üç 4 litre olarak da var boy olarak Ebat olarak

1

Şekersiz kola iğrenç zehir gibi tatsız tutsuz bişey içen varmı acaba:)

?

paylaş - şikayet
3

Bence şekersiz kolayla diger kola arsında fark yoktur çnkü tatlandrms özlliği vardr şekerszde

5

Şekersiz kola içinde şeker bulunmayan kalorisi sıfır olan bir kola çeşididir. Şeker bulunmadığı halde tadı oldukça şekerlidir. Coca cola zero sıfır şeker sloganıyla buna örnek verilebilir. Bence klasiğinden daha güzeldir. En azından daha az asitli geliyor bana.

2

Şekersiz kola namıdeğer Cola Zero, Coca Cola'nın üretmiş olduğu kadınlar için diyet kola, erkekler için Cola Zero diye geçmektedir. Böyle bir cinsiyet ayrımına gitmiş olması çok saçma. Onun dışında şekersiz kolaya konusuna geri dönersek şekerli olandan bir farkında olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta onun içine tatlandırıcı koyuyorlar, tatlandırıcı da zararlı, şeker de zararlı. Zaten kola o lezzeti yakalayabilmek için, içine 15-20 küp şeker koyuyormuş. Haküp şeker koymuşsun ha o kadar sakarin koymuşsun benim için hiçbir fark yok. Her halükarda zararlı.

paylaş - şikayet
4

Dünyanın en şekerli içeceğidir aslında. Ben inanmıyorum şahsen içerisinde şeker bulunmadığına. Normal kolaya oranla tadı çok yoğun ve rahatsız edici. Kalori durumunun da normal bir gazlı içeceğe oranla düşük olduğunu düşünmüyorum.

paylaş - şikayet
3

Kola sağlığa oldukça zararlı içerisinde kafein ve asit barındıran bir içecektir.Fakat içeriğindeki bağımlılık yapan maddelerden dolayı bir kere içinde yine içme isteğinize engel olamadığımız bir içecek.Aslında normal şartlar çok şekerli bir içecek olduğu için şekerli yiyecek tüketmeyen insanlara yönelik yapılan şekersiz kolalarda oldukça tatsız buluyorum.Aslında en güzeli tüketmemek ama maalesef bazen insanın canı çekebiliyor.

3

Şekersiz kola normalinden daha şekerli ben hic seker yok sanıyordum megersem tatlandırıcı varmış ben hic begenmedim tavsiye etmiyorum asidi bile yk

5

şekersiz kola içerisinde her hangi bir şeker ürününün olmadığı coladır benim bildiğim kadarı ile de coca cola dan başkada şekersiz cola yok coca cola da bunu yılında üretmeye başlamıştır birde ülkemizede de 2008 yılından bu güne kadarda üretiliyor coco cola zero adıyla bilinen bu ürün 330 ml dir. kutusunun rengi de kırmızıdır.

4

Şekersiz kola, kola içmek isteyenlerin ama içinde bulundurduğu şeker miktarı yüzünden tereddüt edip içmeyenlerin en sevdiği koladır. Çünkü bu kolalarda hiç şeker bulunmaz ve tadı da garip bir şekilde normal koladan farksızdır. Ben gazlı içecek tüketmediğim için iki türlüsünü de içmiyorum.

3

Yok abi şekersiz kola içilmiyor tadı tuzu yok bir kere tek içtim pişman oldum yada şekerli kolaya alıştığımız için bize tadı berbat geliyor daha şekersiz kolayı beğenen görmedim açıkçası zaten zehir gibi bişey.

5

Aslında şekersiz olsa da şekersiz kola diye bir şey yoktur. Doğru içerisine şeker konmaz ama çok daha farklı şeker türleri konur. Stevia tarzı tatlandırıcılar kullanarak elde edilir. Zero ya da Max adları ile normal kolada farklı olarak ya da çok daha farklı isimlerle piyasaya sürülmüşlerdir. Kalori miktarları çok düşüktür normal kolaya göre.

5

Şekersiz deniyor fakat bence şekerli koladan daha şekerli olan bir kola. Ne zaman içsem sanki kolanın içine kaşıkla şeker atmışım hissi veriyor. Sanırım tatlandırıcı şeker gibi bir maddeyle yapılıyor bu yüzden tatları çok kötü.

5

Geçen gün şekersiz kolayı denedım de baya iyiydi ya ben beyndim o kadar kötü değil aslında bildğin kolanın şekersizi olanı

4

Normal şekerli kolalara gore şeker oranı 1 tik düşük olduğu sanılıyor ama hiç öyle değil çünkü tatlandırıcıları cok daha farklı. Coca cola zero şekersiz bir kola örneği. Kalorisi diğer kolalara gore düşüktür. Genelde diyet yapan insanların kendini ödüllendirdiği bir koladır.

3

Halk arasında diyet kola adıyla da bilinmektedir. Şekersiz olduğu bilinir fakat şekersiz değildir sadece şeker oranı normal kolaya göre daha azdır ve doğal olarak kaloriside normal kolaya göre azdır buna istinaden halk arasında diyet kola adıyla bilinir.

5

Şekersiz kolanın diğer kola dan farkı sadece kalorisinin düşük olmasıdır, diğer türlü kola nın sağlığa zararlı bir içecek olduğunu herkes biliyor, her ikiside sağlık açısından zararlı

5

Kola'nın içerisindeki şeker oranı bir insan'ın normal yollardan şeker tüketmesiyle kusucağı şekerle eş değerdir, Şekersiz kola adı altında satılan ürünler'inde içerisinde şeker bulunmaktadır.
Bu yüzden ikisinden de uzak durmakta fayda var :)

5

İçinde şeker olmayan koladır. Ben nedense sevemiyorum ve bana gazı kaçmış kola tadı veriyor içmeyi sevmiyorum ondan. Kola nadir içerim içtiğim zamanda normalini içerim.

şekersiz kola ortalama puanı 3.5

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler