4.8

Latte

önce - ürün kategorisine Gkc123 ekledi.
10 yorum    -   paylaş        

iyi puan

5

Latte kahve çeşitlerindendir benim sevdiklerim arasındadır içimi yumuşak ve sütlü olduğundan keyifli gelir bana özel bir kahve yapan yerde içiyorsam latteyi karemel sosu da enfes yakışıyor. İçınde ki kremayla da paha biçilemez bir kahve türü diyebilirim.

paylaş - şikayet
5

Severek içtiğim bir kahvedir ama her yer aynı şekilde yapmaz bu kahveyi, ben bir yer var sürekli ordan içerim çok lezzetli yaparlar , evde kendimde hazırlar ve içerim bu lezzeti.

paylaş - şikayet
5

Hafif bir kahve çeşiti sert kahve sevenlerin damak zevkine pek uymayabilir. Latte servisi genellikle uzun ve ince bir bardakta yapılır. Üzerine tatlı krema ya da süt köpüğü eklenerek de hem daha şık bir görüntü oluşturulur hem de daha lezzetli hale getirilir.

5

Lattenin yapılışı şöyledir onun ozel surupları vardır karemelli vb seyler işte ben furamabazlı severım o da ayrı ben normalde barda calıstım ondna bilirim şoyle yapılır alırsın onun özel latte bardağını altına biraz dökersin özel şuruptan sonra biraz süt ısıtırsın ve yavaştan dokmelisin ki karişmasın çizgiler sonra kahveyi lavaza makinasında ısıtıp tam bardağın ortasına dökmelisin ve son olarak katman katman olduysa eyer üstünede hafif kahve tozu döktükten sonra servise hazır olucaktır latte

5

Tadı hafif ve ağızda güzel bir tadı bırakan kahve çeşididir. Servis edilirken üzerine krema sıkılarak servis edilir.

5

Latte, bir kahve türüdür. Lattenin içimi yumuşak ve sütlü olması onu benim en sevdiğim kahve türleri arasında birinci sıraya koyar. Normal kahveler bana acı geldiği için içimi daha yumuşak olan kahveleri tercih ediyorum ve onlardan ilki de lattedir. Latteler paket halinde de satılırlar.

5

Latte ağır kalorili ve sütlü köpüklü olarak da satılan aslında süt tozu ve yağdan ötürü kilo aldıran kansorejen bir maddedir. Şöyle ki o süt tozu ve kimyasalları vücuttan atması zor ve kilo aldırıyor. Yağı filan vücuttan hiç.gitmiyormuş. ben içmem hatta sevdiklerine içirtmem. Tabi herkesin kendi seçimi ve içene de karışamayız doğrusu.

4

raspberry syrup ile pembeleşen, hafif çok tatlı kahvedir.

5

Benim çok sevdiğim bir kahve ceşitidir, tabi zararları da var her kahve gibi paket'de satılır.
Hafif bir kahve çeşiti sert kahve sevenlerin damak zevkine pek uymayabilir.

4

Latte bir kahve çeşididir. Diğerlerinden tam olarak farkı ne emin değilim ancak nerede bu tarz kahveler çeşitleniyorsa oralarda büyük paralar dönüyor. Örneğin Gloria Jean's Coffee öyle pahalı bir yerki StarBucks pahalı diyenler bir oraya göz atmalı diye düşünüyorum. Bir mağazayı marklaştırmak onun fiyatını artırmamalı.

Latte ortalama puanı 4.8

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler