4.6

Grup Vitamin

önce - müzik kategorisine miray ekledi.
7 yorum    -   paylaş        

iyi puan

5

Grup Vitamin 1990 yılında kurulmuş bir müzik grubudur. Absürt komediyi şarkılarına dahil etmiş 4 arkadaşın yer aldığı bir gruptur. Güzel ve komik şarkı sözleri ile hala hatırımızda olan grup üyeleri Gökhan Semiz, Emrah Anul, Tolga Sünter ve Selçuk Aksoydur. Gökhan Semiz 1998 yılında vefat etmiştir ve grup bir süreliğine müziğe ara verdi. Geçen sene İsmail 2 şarkısı ile müziğe geri dönen grubun klibinde de yazdığı gibi gezegenin ilk devam şarkısını yazdı.

paylaş - şikayet
5

Gençlik yıllarımızın en değişik kliplerini çekip sözlerini yazmış olan gruptur.şarkılarında daha çok komedi niteliği taşıyan sözler bulundurmaktadır.

5

Grup vitamin pop, rock ve parodi türünde şarkılar çıkaran müzik grubu. Grup vitamin Gökhan Semiz, Emrah Anul ve Selçuk Aksoy tarafından 1990 yılında İstanbul da kuruldu. Al aşkını sok gözüne, İsmail gibi şarkıları grubun en çok tutan şarkılarıdır. Üstelik grup aralarından bir kişi eksilse de İsmail şarkısına devam niteliğinde İsmail 2 şarkısını da çıkardılar.

5

1990 lı yıllarda çıkan gruplardan biridir. Esprili ve hareketli şarkıları ile dikkat çekmiş ve sevilmiş erdir. Halen müzik çalışmaları devam etmiyor muhtemelen. Yıllardır isimlerini duymuyoruz, yeni bir albümleri de yok.

5

Grup Vitamin, oldukça garip bir tarzı olan ve garip şarkılar yapan bir müzik grubudur. En ünlü ve en dikkat çeken şarkıları İsmail'dir. Bir dönem çok popüler olan bu grup bir ara geri çekilmiştir ama yakın zamanda İsmail 2 şarkısını çıkarmışlardır. Bu şarkı oldukça eğlenceli bir şarkıdır. Grup Vitamin hepimizi eğlendiren keyifli şarkılar yapmaktadır.

2

Grup vitamini yani bir insanda tüm vitaminlerin eksik olması anlamına geliyor ve o insanı bu vitaminleri ihtiyaç sağladığını gözünde bulundurarak yapmış olan bir ilaçtır

Grup Vitamin ortalama puanı 4.6

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler