4.5

Ahmet Şafak

önce - kişi kategorisine Sorucevapla ekledi.
4 yorum    -   paylaş        

iyi puan

5

1982 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen rizelidir. Yeşil kardeşten en küçüğüdür. Ses sanatçılığı ve sanatçıdır. Besteler yapar. Son zamanlarda kitap da yazmışmışlığı vardır. Milliyetçi yönü daha baskıdır. Şarkıları çokça milliyetçi ile ilgilidir. Milliyetçi hareket partisine üyedir.

5

Ahmet Şafak sık sık Azerbaycan'a giden hatta Azerbaycan Başkanından ödül almış bir sanatçıdır. özellikle Hıdırellez Bayramlarında Azerbaycan'da yapılan şenliklere sık sık katılır.

paylaş - şikayet
5

1961 doğumlu ve 58 yaşında Sesiyle hepimizi kendisine hayran bırakan Milliyetçi şarkıcımız.
Kendisi müzisyen, söz yazar, bestekâr, oyuncu ve yazardır.Türk dünyasının yarım asıra yakındır gönlüne taht kurmuş, şarkılarıyla bizi mest etmiş güzel insandır. Allah ondan razı gelsin. Selam olsun Sana ey gönüllerin pasını silen Adam..

3

Kendisi hala birçok dinleyeni olan ağır şarkılar söyleyen bir şarkıcı. Kendisi için ve diğer birçok farklı değerli şarkıcı için sözler yazmış, paylaşmış ve çok sevilmiştir. Geniş kitleler tarafından dinlenmiş ve desteklenmiştir. Bugün hala genci yaşlısı farketmeksizin onu dinleyen bir kesim bulunmakta ve devam etmektedir.

Ahmet Şafak ortalama puanı 4.5

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.