4.7

Pazar sabahı kahvaltısı

önce - diğer kategorisine durusel ekledi.
6 yorum    -   paylaş        

iyi puan

5

Pazar sabahı kahvaltısı
Kahvaltilarin en güzeli aile ile birlikte yapıldığı zaman anlamı daha büyük ve güzel oluyor

paylaş - şikayet
4

İnsanların vazgeçilmezleri arasındadır pazar sabahı kahvaltısı. Özellikle çalışan bireylerin tatil günü olan Pazar gününe, güzel bir gün geçirmek adına iyi bir kahvaltı ile başlamak altın kuraldır diyebiliriz. Ülkemizde tatile çok önem verilir. Ne kadar uzun olursa o kadar iyi olur mantığı benimsenmiştir. Kahvaltılar da bundan mütevellit büyük önem taşımaktadır. Aile ile birlikte bir sofrada toplanıp enfes bir Pazar sabahı kahvaltısı yapmak gibisi yoktur.

5

Kalabalık ailelerin zevkle yediği çocukların gelmesini beklediği hafta sonu aile kahvaltısı güzel bir durum çocukları da pozitif yönde etkiliyor mesela çocuklardan duymuşsunuzdur bizim aile hiç pazar kahvaltasını kaçırmaz veya kaçırmazdı tüm aile sofrada olurduk diye çocukları pozitif yönde etkiliyor akıllarında aileye dair güzel anılar bırakıyor

paylaş - şikayet
4

Bütün aile ile birlikte yapılan kahvaltıdır , insanı mutlu eder ,tabi aileni seviyorsan bu insanı daha çok mutlu eder aileni sevmiyorsan mutlu olmazsın sıkılırsın , ben bazen aileme kızarım o zaman birlikte kahvaltı yapmaktan hiç hoşlanmam.

paylaş - şikayet
5

Çalışan ailelerin bir arada yaptıkları tek kahvaltıdır diyebilirim. Oyüzden önemi büyüktür. Haftanın en güzel en keyifli kahvaltısı pazar kahvaltısıdır.

paylaş - şikayet

Pazar sabahı kahvaltısı ortalama puanı 4.7

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.