5.0

Sır

önce - diğer kategorisine Gürcan ekledi.
6 yorum    -   paylaş        

iyi puan

5

Sır bir konu ya da düşünce veya fikrin başkaları tarafından bilinmemesi istenilen bilgidir bir Sırrın sır olabilmesi için 2 kişiden fazlasını bilmemesi gerekir Ama Unutmayın ki Güvenme dostuna dostunun dostu vardır Bu yüzden herkese sırrınızı vermeyin

paylaş - şikayet
5

Açıklanmaması gereken gizli şeylerdir. "İki kişinin bildiği sır değildir." diyen bir dizi karakteri örtülü olarak tanımlamasını yapmıştır.

İnsan aklının alamayacağı evrene ait bilgilere de sır denir.

paylaş - şikayet
5

İki kişinin bildiğine sır denilemez ama sadece bir olayı veya birşeyi bir kişi biliyor ve kimseye söylemiyorsa bu bir sırdır, sırlar ortaya çıkınca kötü sonuçlar çıkartabileceği için bunlar kimseye söylenmez işte o yüzden sır olurlar ,benimde kendime ait sırlarım vardır hiç kimsenin bilmediği bilmesinide istemediğim sırlar , bazen sadece kendine söylersin bu sırları .

paylaş - şikayet
5

Kendinden başka kimsenin bilmediği sadece senin bildiğin bir olay veya konu veya sakladığın bir yaşanan gerçek Polatın da dediği gibi İki kişinin bildiği Sır değildir Memati

paylaş - şikayet
5

Dar pencereden bakarsak insanın kendi zihninde yer tutan ve başkalarının bilmemesini istediği şeydir. Geniş anlamda düşünürsek devletlerin sırları vardır. Özellikle savaş zamanlarında düşmanın eline geçmemesi gereken bilgiler barış zamanında dahi sır kapsamında saklanması gerekir.

paylaş - şikayet

Sır ortalama puanı 5.0

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.