4.7

Javsu

önce - ürün kategorisine Gürcan ekledi.
3 yorum    -   paylaş        

iyi puan

5

Jandarma Asayiş Vakfın a ait JAVDES tarafından Kızılcahamam'da çıkarılan mineralli maden sularıdır. Damacana su olarak evlere dağıtım yapılmaktadır. Profesyonel bir anlayışla bir sistem kurulmuştur bu konuda. Güler yüzlü ve hızlı hizmet mevcuttur. Bunun dışında 5 litrelik, litrelik, 1,5 litrelik ve o,5 litrelik şişelerde satışları da yapılmaktadır. Ekonomik ve sağlıklı bir markadır.

paylaş - şikayet
4

İçimi çok güzel harika bir su markasıdır. Aslında markayı tanımamın sebebi bir akrabamızın bu marka su ile levent tarafında su bayisi açmasıydı. Halı saha maçlarında getirirdi javsuyu bende şaşırırdım buda ne diye ama içince güzel olduğunu anladım fakat çok satamıyorduk geçenlerde zam yaptık şimdi daha çok sattığını söyledi çünkü satışı yapılan yer leventti orada insanlar şüphe ile yaklaşıyorlar malesef ucuz su diye, pahalı olunca tutulmuş kısa sürede.

5

Javsu doğal minarel su firmasıdır. 2003 yılında 3 bayisi ile piyasaya girmiş bulunmaktadır. İlk başlarda sadece su satışı yaparken son zamanlarda maden suyu üretmeye başlamıştır.

Javsu ortalama puanı 4.7

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.