4.8

Truva filmi

önce - dizi-film kategorisine omerysrm ekledi.
4 yorum    -   paylaş        

iyi puan

5

Brad Pitt başrolünde oynadığı savaş filmdir mükemmel bir film çok beğendim tavsiye ederim.

5

Brad Pitt'in yıldızının parladığı filmlerden biri olan Truva filmi, muhteşem savaş sahneleriyle akılda kalan filmlerden biridir.Filme konu olan Truvalı Helen, savaşın asıl nedenidir.aksiyon filmi seviyorsanız, beğenerek izleyeceğiniz filmlerden biridir.Bir dönem ülkemizde kullanılan lehçelerin biri ile Türkçe dublajı yapıldı ve çok komikti.

5

Truva filmi 2004 yılında yayınlanan dram ve savaş türlerinde olan bir filmdir. Truva savaşını anlatır ve harika filmlerden biridir. Bir kadın meselesi yüzünden çıkan savaşın sonucunda başarılı olacakken truva atı taktiği sayesinde savaşın gidişatının değiştiği bir savaşı anlatır.

paylaş - şikayet
4

Başrollerinde Brad Pitt oynamıştı. Görsel şölen olan film ne yazık ki Turizm Bakanlığı izin vermediği içen Çanakkale'de memleketinde çekilmediği için kötü oldu. Turizm canlandırdı. Filmde kullanılan at Çanakkale’ye hediye edilmiştir. Bir de Çorum dublaj versiyonu var Tayfun Yılmaz idi sanırım o da bayan ünlü idi Süleyman... Diye bağırıyordu ilginçti. Murat Şen Türkçe dublajını seslendiriyor diye hatırladım ama bir hata vardı savaş sahnelerinden.

Truva filmi ortalama puanı 4.8

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler