4.8

Cs:Go

önce - oyun kategorisine Furkan37 ekledi.
4 yorum    -   paylaş        

iyi puan

5

Battle Royale modundan sonra yeniden yükselişe geçen bir oyun.Artık Cs:Go ücretsiz oldu fakat Battle Royale modu 77 tl oldu.Oyunu daha önce alanlar için Battle Royale ücretsiz.

paylaş - şikayet
5

CS:GO, Counter Strike Global Offensive oyunun kısaltmasıdır. Oyunu steam üzerinden ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. Önceleri oyunu satın almak gerekiyordu. Birçok kişinin favori silahlı oyunlarından biriydi ama şuan da pubg daha popüler sanırım.

paylaş - şikayet
5

Cs Go conter strike oyunun global mod eklenmesi sonucu oluşmuş yeni şeklidir.Çoğu internet kafelerde çoğu masaların bu oyunu oynayan öğrenciler ve insanlar ile dolduğunu görebilirsiniz.Bu oyun ekran kartından ziyade işlemciye yük bindirmektedir.Çekişmeli ve rekabet olduğu için bayağı heyecanlı oynanmaktadır.Bizim dönemde Countur Strike olarak bilinirdi yani daha go eklenmemiş idi ve bayağu müdavimleri vardı.Hala çok püpüler bir oyundur.

4

Cs go oyunu, Counter Strike oyununun global versiyonudur. Counter Strike hepimizin severek oynadığı bir savaş oyunudur. Savaşta teröristler ve polisler ayrı ayrı takımlardır. İki takım birbirlerine karşı savaşırlar. Benim çok severek oynadığım bir oyundu ama hiç cs go oynamadım. Oynayanlar çok iyi ve güzel bir oyun olduğunu söylüyorlar

Cs:Go ortalama puanı 4.8

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.