4.4

Kızarmış tavuk

önce - ürün kategorisine mersinli ekledi.
8 yorum    -   paylaş        

iyi puan kötü puan

5

Çalışan kadınların tercih ettiği iş çıkışında alıp evde hemen bir domates salatalık doğrayıp veya yanına bir salata yapıp sofrayı kurduğu hayat kurtaran kızarmış tavuk hakkındaki düşünceleriniz

5

Ben odun kömüründe kızarmış tavukları çok seviyorum. Özellikle iyi yapan ve pilavla birlikte satan yerleri tercih ediyorum. Evde küçük bir salata ve ayranla akşam yemeğini hazırlayıp yapmak bu şekilde kolay oluyor.

5

Çok lezzetli olur evde yemek olmadıği zaman bunu alır yerdik ailecek çok da keyifli giderdi o derileri bile çıtır çıtır olur ve o derilerini bile yerdik , bunu daha çok abim sever.

paylaş - şikayet
5

bayılırım bide onun derisi varya ona bitiyorum efsane bişey

4

tavuk bir çok haliyle güzel kızarmış tavuk bir başkadır bayılırım efsane benim için bir oturuşta 2.3 tane rahat yerim ama daha çok mangal da pişmiş ini severim tavuk bir çok yemekle beraber tüketilebilir ve bir çok insan tarafından vazgeçilmezdir ve fiyatı da ete göre biraz daha uygundur

5

Görüntüsüne ve lezzetine karşı konulamayacak lezzetlerdendir. Pirinç pilavıyla çok iyi gider. Yanında mevsim salataya hayır denemez.

3

Yav bak cannımı çektirdin şimdi zaten karnım acıkmıştı gidip alıcam :)

paylaş - şikayet
4

Aşırı karnım acıktı bak gece gece nerden bulcam şimdi ben kızarmış tavuğuuuu :)))

paylaş - şikayet

Kızarmış tavuk ortalama puanı 4.4

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.

para kazan