4.7

Balık ekmek

önce - diğer kategorisine omerysrm ekledi.
7 yorum    -   paylaş        

iyi puan

5

Balık ekmek denince hemen aklıma eminönünde sevgilinle banka oturmuş balık ekmek yemek geliyo yanında da kola oh mis

5

Balıği pek sevmem ama balik ekmeği severim hele de bu balık ekmek eminönü'nde satılır ve o teknelerde yenirse deniz kenarında işte o zaman muhteşem olur bir de bol soğanlı kıvırcıklı olursa yeme de yanında yat denilen tatlardan olur severim ama çok pahalandırdılar herşey zam gelince buna da vurdu zam ve artık az koyuyorlar içinede.

paylaş - şikayet
5

Mısır unuyla kızartılmış hamsisi, yeşilliği, soğanı ve limonuyla tam bir lezzet şöleni denebilir.

5

Özel yemek salonlarında Sahilde ekmek arası yediğimiz balık ekmek genelde çok iyi balık konulmaz içine çok da pahalı olmaz evde kendimizde yapabiliriz salaş yerler daha lezzetlidir bu konuda

4

En svdiğim yiyeceklerden biri bol limonluuu ben salatada koycaksın

5

Balık ekmek eskiden keyifliydi özellikle Eminönü'nde fakat şimdilerde iş ticarete döndü ne yazık ki,balık ekmeğin tadı pek kalmadı oralarda.Ancak bizim sahillerde daha iyi sanki,gerçi oradan da uzağım artık lakin her gittiğimde ailem ile gitmeye ve balık ekmeğin tadını çıkarmaya çalışıyorum.

paylaş - şikayet
4

İşyerinde hava güzel olduğu zamanlarda öğle yemeklerinde sahile gidip topluca yediğimiz ve onun uğrına küçücük ve rahatsız taburelerde oturduğumuz yiyecek. Yanında midye ve kornışon turşu da çok iyi gider.

Balık ekmek ortalama puanı 4.7

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.

para kazan