4.8

İtfaiye

önce - kurum kategorisine direvenik ekledi.
5 yorum    -   paylaş        

iyi puan

5

Yangınlara müdahale eder ve söndürür her türlü doğal afette görev alır kazalar da kurtarmalarda ve il yardım görevlerini üstlenir birden fazla birimi vardır ve çocukların ve kedilerin kahramanıdırlar.

5

İtfaiye yangınları söndüren bir kuruluştur , bunların işleride çok zordur, canlari hep tehlikede o yangınin içine girip insanları çıkarmak kolay iş değil , baya zor iş bunlarınkide, bazen geç gelebiliyorlar ,hortumları kısa kalıyor böyle talihsizliklerde yaşıyorlar bazi itfaiyecilerde çok umursamaz oluyor ama yinede zor bir meslek.

paylaş - şikayet
5

Yangın anında yangını söndürmek için görevlelerdir. Çok zor bir meslek Allah yardımcıları olsun.

5

İtfaiye ülkemizdeki tüm yangınlara müdahale eden bir birimdir telefon numarası 110 tüm yangın alarmlarına giden elinden geleni yapan hatta gerekirse bu yolda şehit olan aslan yürekli itfaiye erlerinin birimidir

4

Tüm ülkede arama numarası 110 olan yangın söndürme işlemi ve bu işlemi yapan kamu kuruluşudur. Bu kuruluşta çalışanlara da itfaiyeci denilir. Saniyelerle yarışırlar ve gerçekten hayat kurtarırlar. 24 saat görevde kalanlar 48 saat dinlenirler, çalışma işleyişleri böyledir. Sadece yangın olarak düşünmeyin görevlerini insanların hayatlarına da dokunuşları vardır, hayvanlarında vardır.

paylaş - şikayet

İtfaiye ortalama puanı 4.8

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.

para kazan