4.6

Sabah kavaltısı

önce - diğer kategorisine sword ekledi.
16 yorum    -   paylaş        

iyi puan

5

Özellikle hafta sonlarının olmazsa olmazı, güne merhaba deyiş şeklimizdir. Sağlam ve sağlıklı bir kahvaltıyla başlayan gün insan daha enerjik ve mutlu olur. Yumurta, peynir, zeytin, domates, salatalık ve balın yanına hele bir de patates kızartması eşlik ederse insanın sofradan kalkası gelmez. Taze sıkılmış portakal suyu çaya en güzel alternatiftir.

paylaş - şikayet
5

Günün en önemli öğünüdür.Ağırlıklı olarak Türk kahvaltısında peynir,zeytin,domates,salatalık,reçeller,yumurta,bal,çikolata,pekmez gibi lezzetlerde oluşur.Tabi Türk kültüründe kahvaltı çok önemli olduğundan burada sayamayacağım kadar çeşitlendirilebilir. Birde benim kahvaltılarda en sevdiğim şey bütün aile bireylerinin sabahın erken saatlerinde bir arada olmasıdır.

5

Sabah kahvaltısı günün en önemli öğünüdür. Özellikle çocukların mutlaka atlamaması gereken bir öğündür...Sabah kahvaltısında, kahvaltılık gevreklerden ziyade o günün kalori ihtiyacına yönelik hazırlanmış bir mönü bizleri daha zinde ve sağlıklı yapacaktır...Ayrı metabolizme bakımından kahvaltı ve diğer öğünlerimizde de lifli yiyecekleri tüketmemiz çom önemlidir!

paylaş - şikayet
5

Sabah kahvaltısı ilk öğün yediklerimiz gıdalardır.Mutlaka kahvaltı yapmalıyız en önemli öğündür.Kahvaltıda genelde tereyağı ,zeytin ,peynir ,reçel ,bal kaymak , omlet ,sucuk veya tost yenebilir.Bu kişinin damak zevkine ve isteğine kalmış durumdur.Genelde çay demlenir ,bazı insanlar ise portakal suyu içmeyi tercih ederler.Kahvaltıda patates kızartması da çok yakışır.

5

Günün en önemli öğünü ve en güzel öğünüdür sevdiklerimizle birlikte güzel anlar yaşadığımız sohbetler attığımız bir zamandır sabah kahvaltısı denilce kızarmış patatesler sucuklu yumurtalar börekler gelir aklımıza dumanı üstünde bir çayla da nasıl güzel gider özellikle en güzel sabah kahvaltıları pazar gübü yapılandır bütün aile fertleri genelde evde olur pazar günü izinli.olmanın verdiği rahatlık ile yavaş yavas sindire sindere kahvaltı yapılır

5

Günün en güzel en alternatifi bol ögünü. Özellikle calisanlar icin pazar kahvaltisinin yeri cok farkli özenle hazirlanir kuş sutu bile eksik olmaz ve ailecek tadi cikarilir yeterki sevdiklerimiz yanimizda olsun

paylaş - şikayet
3

Günün dikkat edilmesi kesinlikle aksatılmaması gereken öğünlerinden birisidir.

5

Günün en güzel öğünüdür bence ve kahvaltısız bir sabah enerjisiz bir gün demektir bence bal tost çay süper öğün

5

Hiç kaçırmadığım önem verdiğim bir öğündür.İçecek olrak çay yada meyve suyu blunur kahvaltı soframda.simit ve kete türü yiyecelklerde sevrim kahvaltıda

5

Kahvaltı benim için atanmayacak kadar önemli bir öğündür. Hergün düzenli olarak mutlaka yaparım. İçecek olarak çayı ter ih ediyorum. Yumurta olmazsa olmazı dır bir kahvaltıda. Şimdiye kadar sabah kahvaltısını ihmal ettiğimi hiç hatırlamıyorum.

5

Sabah kahvaltısı önemlidir herkes yapmalı güne zinde ve enerjik başlarsın ben çok seviyorum sabahları kahvaltı yapmayı ve iyide yapmak lazım kahvaltıyı bolca yemek lazım gun içinde zaten eriteceksin yediklerini ben dikkat ederim bu duruma.

paylaş - şikayet
4

Günün en önemli öğünü olmazsa olmazım kahvaltı yapmadan dışarı cıkmam

5

İnsanların güne başlamadan önce yedikleri yemek işe gidenler sürekli evde yapamasa da bir simit filan alarak yediği insanın güne başlamadan önceki ilk yemeği aslında kahvaltı yapmanın yaparak güne başlamanın bir çok da artı pozitif yönleri ve yararları var

5

Kahvaltı günün en önemli öğünüdür ve mutlaka sabah kahvaltı yapılmalı ihmal edilmemelidir.Özellikle pazar kahvaltıları vazgeçilmezdir herkeste,çeşitli hazırlıklar yapılır ve tüm aile o sofrada birleşir ve keyifli bir sabah olur.Kahvaltılarda çay olmazsa olmazdır,bunun yanında çeşitli içeceklerde tercih edilebilir.

paylaş - şikayet
5

Günün en önemli öğünü diyebilirim. Güne dinç ve dinamik başlamak istiyorsak şayet mutlaka kahvaltı yapmamız gerekiyor. Kahvaltinin olmazsa olmazları zeytin peynir yumurta çay diyebiliriz.

4

günün en önemli kahvaltısıdır. Zihnini açar diye büyüklerimiz boşuna demiyor

Sabah kavaltısı ortalama puanı 4.6

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.

para kazan