4.8

Merdiven

önce - ürün kategorisine Volkansakin ekledi.
5 yorum    -   paylaş        

iyi puan

5

Uzanamadığımız bir yere ulaşmamız için yapılan bir gereçtir. Tahta ve alüminyumdan yapılır. Evde iş yerlerinde hatta büyük binaların camlarını silme işinde çok kullanılan önemli bir gereçtir merdivenler.

5

Ulaşamadığımız yüksek yerlere çıkmamızı sağlamaktadır. Genelde apartman dairesinde yaşandığı için merdivensiz bir hayat yaşamak imkansız oldu, hatta merdivenlerde yetersi kalıp tüm binalar asansör sistemine kavuşmuştur.

paylaş - şikayet
4

Merdiven basamak basamak yapılan üst katlara çıkmaya yarayan bir sistemdir, merdiven tahta ve demir gibi ayrı yapılmış olabilir ama bazende sadece bir yere bütün olarakda yapılmış olabilir, çok faydalı üst katlara çıkmak için birebirdir ayrıca yokuşlarada yaparlar daha rahat çıksın diye insanlar gerekli ve kullanışlı bir ihtiyaç.

paylaş - şikayet
5

Merdiven ulaşılamayan yükseklikteki noktalara ulaşmak için kullanılan bir araçtır. Elle taşınabilir ve istenilen yerlere yetişmek için kullanılabildiği gibi binalarda bir üst kata ulaşmak için kullanılan yerleşik olanları da vardır.

paylaş - şikayet
5

Merdiven genelde 2 çeşit olmaktadır.1. olanı genelde binalara,işyerlerine vs gibi alanlara çıkmak için kulanılan zemin şeklinde olanlarıdır.2. olarak ise seyyar olarak kullanılan genelde yüksek bir yere uzanmak için ya da ev boyatılıyorsa bu gibi sebeplerden kullanılan demirden ,plastikten ya da ahşaptan yapılan merdiven çeşitleridir.Bide 3. olarak ise alışveriş mağazalarında insanların rahatça gezmesi için yapılan otomatik merdivenler bulunmaktadırlar.

Merdiven ortalama puanı 4.8

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.