4.5

Çocukluk yılları

önce - diğer kategorisine durusel ekledi.
4 yorum    -   paylaş        

iyi puan

5

Hiç unutulurmu çocukluk yılları en masum yılları en mutlu yıllardı çocukluk yılları herşey o zaman bir başka güzelmiş

5

Çocukluk yılları , hayatımızın en güzel anlatı idi. Keşke o günlere dönebilsem dediğim, yıllardı. Şimdiki zaman hiçbirşeyin tadını cıkramıyoruz, çocuk luk yıllarına keşke geri dönebilsem.

paylaş - şikayet
5

80 li yıllarda doğup 90 lı yıllarda çocukluğunu yaşayan,sokaklarda büyüyen,arkadaşlarla oyunlar oynayan son nesillerden biri olarak özlemini çektiğim ve keşke hiç büyümeseydim o günlerde kalsaydım dediğim zamanlardır. Yokluk zamanında bir bisiklet almak için bütün bir yaz tatili boyunca çalışmak durumunda kalmıştım. Akşam ezanında eve dönmenin heyecanını da özlüyorum.Arkadaşlarla bitmez maç oynamalarımızıda.hey gidi günler hey.

3

Çocukluk yıllarım tam bir dramla geçti. İlkokulu köyde bitirdim. Köyde yürümeye başlar başlamaz seni bir hayvan çobanı yapmaya başlarlar. Ben hindi otlatmayla başladım. Mesleğe aşama aşama gittim. Sonra kuzu, buzağı daha sonra koyun, en sonunda da ineklerin çobanlığından emekliye ayrıldım. İşten evin yüzünü göremezdik, devamlı yabanda ekmek mücadelesiyle geçerdi günümüz. Sonra şehre göçtük de köyün işinden ve sıkıntılarından kurtulduk.

Çocukluk yılları ortalama puanı 4.5

1 çok kötü, 2 kötü, 3 orta, 4 iyi, 5 çok iyi.

para kazan